Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez mit jelent? Mit tegyek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? Mit tegyek hogy együtt legyünk?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akibe szeptember óta szerelmes vagyok, és őszi szünetben megírtam neki, hogy szeretem és azt írta akkor hogy ő is engem. Mikor visszamentünk a suliba úgy tett mint ha nem lett volna semmi.November végén volt egy bál, és mikor ment haza utána mentem mosolygott sokat beszélgettünk, mondta hogy szép vagyok. Másnap meg letagadta. Azóta sincs semmi. De reggelente keres a buszon, de ha mellém ül akkor se rólunk beszélünk. Mit tegyek, Ez most mit jelent
2017. jan. 6. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak szórakozik veled, semmit sem akar tőled. Ilyen nincs hogy egyszer szeretlek, aztán nem, egyszer mondom valamit, aztán letagadom.. Csak húzza az agyadat
2017. jan. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Mennyi a korod? Mert nem mindegy hogy a srác milyen kórú. Az is lehet, hogy nem tudja eldönteni, mit akar, de az is lehet, hogy szimplán csak szórakozik veled. Mondjuk ebből amit írtál leginkább az utóbbira tippelnék. Nem értem miért ilyen töketlenek a mai férfiak.
2017. jan. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én 16 vagyok Ő meg 17
2017. jan. 6. 18:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is szórakozik, ha komolyan gondolná akkor a hozzáállása is komolyabb lenne ..
2017. jan. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Itt az a baj, hogy még ha nem is szórakozik. Csak gondolj bele. Milyen az ilyen ember aki percenként változtatja a véleményét konkrétan a saját érzéseiről? Ez itt a probléma hogy lehet hogy egyszerűen csak éretlen ehhez az egészhez.
2017. jan. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sosem volt még barátnője. Ő nem az a csajozos. A lány osztálytársaival sincs , és velem mindig beszélget elvagyunk. Meg volt mikor meséltem neki hogy egy fiú rám mászott , akkor azt mondta hogy legszívesebben megverné, de hülyét hülyébre verni már felesleges. Adja folyamatosan a jelzéseket, de utána meg olyan néha mint aki le se szar.
2017. jan. 6. 18:52
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor ne is próbálkozzak többet nála ?
2017. jan. 6. 20:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne, szard le..foglalkozz más fiúkkal, talán észhez tér ;)
2017. jan. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!