Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Velemeny? ( igen igen ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velemeny? ( igen igen ez pontosan egy ujabb ugyan olyan sablonkerdes, mint a tobbi)

Figyelt kérdés

na szoval..

kulsoseg: atlagos kinezet, mint minden embernek, ami szoke hajat, kek szemet, 175 cm magassagot, es vekony(inkabb mar mar sovany) tesalkatot takar.

masok szerint szep, gyonyoru meg ezek a tulajdonsagok igazak ram is, mint minden lanyra. igen meg azokra is, akik nem mindenki szerint szepek. mindenki szep a maga modjan.

belsore, pedig hm..amit az emberek mondanak ram, azok a kovetkezok:kedves, aranyos, okos, ertelmes, aztan ez atcsap hidegszivu, erzeketlen, bunkoba. naja, mert az igazat mondom,es nem azt amit hallani szeretnenek..az igazsag tenyleg faj :) de hazudni nem fogok, mert azzal ot csapom be, es nem igazat mondok, azzal nekem lesz rossz-a buntudatot leszamitva- hanem neki.

persze szorult belem erzelem is, csak nem igazan mutatom ki, vmi jol, es ok ebbol azt szurik le, h egy goromba boszorkany vagyok. ja es a bekepzelt, onimado reszt kihagytam :D


kivancsi vagyok, h aki elolvassa, annak mi lesz az elso benyomasa errol a szosszenetrol :D


2017. jan. 6. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Első benyomás: sajszentélmeszecsuszefkecskeLórántbékacomb
2017. jan. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ékezet luxus? Cink...
2017. jan. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem Lexus
2017. jan. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak az ekezetbe tudsz(tok) belekotni?:')
2017. jan. 6. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!