Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szenvedek egy fiu...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szenvedek egy fiu miatt mit tanacsoltok?

Figyelt kérdés
Nyaron osszejottem egy fiuval akivel elotte ilyen haverok voltunk, aztan szakitottunk kb 4 honapig nem beszeltunk meg semmi de vaagdostam magam miatta meg nagyon nagyon hianyzott mindene, leirhatatlanul nem voltam meg akkor ilyen szerelmes aztan most december 4.en ujra osszejottunk olelget meg minden de egyszeruen ha kettesben vagyunk nincs temank es mar nem is eg annyira utanna a tuz mert amikor szakitottunk a vegen mar kezdtem tultenni magam rajt, de attol meg most is szeretem,o meg imadolja mas lanyok kepet ezert neha ossze is veszunk mert nagyon feltekeny tipus vagyok, de ha szakitanek vele tudom hogy megint olyan szarul lennek mint nyaron , kar hogy, nemtudom iranyitani az erzeseimet,mit tanacsoltok hogy legyen temank? Mert mind ketten csondesek vagyunk. osszevagyok zavarodva, segitsetek legyszi

2017. jan. 7. 09:23
 1/1 anonim ***** válasza:
49%

"vaagdostam magam "

Én azt tanácsolom, hogy ne legyél buta, mert ilyet csak azok csinálnak. Én a fiú helyébe rád se néznék többet, ha ezt megtudnám. Először is nőj fel, utána foglalkozz a fiúkkal.

2017. jan. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!