Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jó felé haladok, mit tanácsoltok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó felé haladok, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Ráírtam és bejelöltem egy ismeretlen lányra tegnap előtt.Párszor már láttam,de ő nem tudta ki vagyok.Elbeszélgettem vele.Majd ma ő ír rám,azután meg írja hogy már várta hogy mikor írok.Csütörtökön találkozok vele,kimegyek a sulija elé és megvárom :D

Esetleg valami tanács?Mire figyeljek oda?

Előre is köszönöm :)


2016. okt. 18. 17:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Helló, nagyon jól haladsz. Majd kérj tőle minimum egy ölelést de ne a suli előtt mert ott lehet még kínos lenne neki. Szóval valami olyan helyen ahol kevés az ember. Nameg legyél Udvarias, mosolyogj sokat, légy figyelmes és vicces, de ne vidd túlzásba. Hát ennyit tudok most mondani. Sok sikert :)
2016. okt. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!