Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok a hosszú ujjú ingek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok a hosszú ujjú ingek vagy a rövid ujjúak jönnek be igazán egy fiún?

Figyelt kérdés
16/F

2017. jan. 7. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Telen hosszu, nyaron rovid

16/l

2017. jan. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egyértelműen hosszú, de nem bő.

17/L

2017. jan. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel. Most fura lenne rövid ujjú. 40 fokban meg a hosszú ujjú lenne fura.

Nekem az tetszik, ha valaki a helyzetnek, alkalomnak, időjárásnak megfelelően öltözik.

2017. jan. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Teso, kizarolag hosszuujju😄 es csinositott😋

16/f

2017. jan. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lenyegtelen :) ha valakin jol all az ing mindegy hogy rovidujju vagy hosszu :) 15/L
2017. jan. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Lényegtelen az ujj hossza !!! Attól függ ,hogy hordod!


x Soha!! Soha , ne forduljon meg a fejedben , hogy az ing gallérját fel állítsd (remélem ezt nem kell magyaráznom)

x Én egyszerűen nem bírom elviselni ha egy férfin valami "nagyon lányos színű" ing van .Rózsaszín kilőve . ( mintás nem gond )

x A könyökig érő ujjú ing nem igazán a kedvencem. Ha nincs karizmod , a karod még kisebbnek tűnik majd benne .

x A feltűrt ingujj nagyot tud dobni , az összképen .Hosszú ujjnál kihangsúlyozza az alkari izmokat.Rövid ujjúnál meg a bicepszet .(Már ha van)

[link]

Remélem tudtam segíteni . 19/L

2017. jan. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hosszú, vagy feltűrt, felhajtott.
2017. jan. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hosszú (nyáron feltűrve vagy inkább ne is hordjon inget nyáron, max buliba vagy ilyesmi de egy átlagos napon elég egy laza póló). És legyen karcsúsított, mert az nagyon jól kiemeli ha akár egy kicsit is izmos az illető 15L :)
2017. jan. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hosszú. De nyáron nyugodtan hordjon rövidet, miattam ne süljön meg. :D

16/L

2017. febr. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hosszu, felturt uhhhhh
2017. febr. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!