Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit érezhetek igazából?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhetek igazából?

Figyelt kérdés
Ma összejöttem azzal a sráccal, aki már régóta bejön. 15 éves. Inteligens, a korához képest nagyon éretten viselkedik. Nem kifejezetten modell alkat, az öblös izmos válla mellé vegyül zsírréteg is. Barna haj, Aranybarna szemek, kissé pufók, kedves arc;... Amikor először megláttam úgy éreztem egy nagyon régi ismerősömmel találkozok... (akit még sohase láttam fura nem?) szépen lassan, elkezdtünk egymáshoz egyre közelebbi, majd szorosabb barátság fűződött közöttünk. Nagyon sokat chatelünk, kb egyenlő arányban kezdeményezzük a beszélgetéseket. Már korábban is észrevettem, hogy óvatosan próbál megközelíteni. pl. ha úgy érezte rosszat mondott, vagy rosszul érintett a dolog, rögtön bocsánatot kért. Sokszor ha nincs téma, (beszélgetésben) előkap egy történetet, és elkezdi felsorolni a szereplőket, hogy mi történt benne, egyszer meg is kérdezte: "Nem zavar hogy ennyit dumálok? *:D" "Dehogy is... Szeretem amikor mesélsz" Aztán az egyik húga, (amikor náluk voltam) előhozott egy fényképalbumot. A kanapén ücsörögve nézegettük. A fiú átkarolta a vállamat, és a karomat cirógatta. Folyamatosan kellemes bizsergést éreztem a gyomromon. Ráhajtottam a fejem a vállára. Majd bementünk a szobájába, leültünk az ágyára, és megint összebújva beszélgettünk. Megcsókolta a homlokom, amit én is viszonoztam egy puszival az arcára. Aztán megpróbált csinálni a földön egy elrontott mutatványt, ami rosszul sült el, és megfájdult neki a dereka. Nyújtottam a kezem, hogy felsegítsem, de inkább fekve maradt. Lefeküdtem én is mellé a földre, és úgy folytattuk a beszélgetést. (közben megint átkarolta a vállamat, én pedig az ő vállán nyugtattam a fejem) Nem sokkal később azt mondta: "Már nem is tudom mikor szerettelek megy ennyire" És azt hiszem, innentől nyíltunk meg egymás előtt. Normális az ha állandóan rajta kattog az agyam? És majdnem mindíg vele álmodom? Tudom hogy ez r0hadtul nem olyan, mint az egyik osztálytársnőmnél, akinél feljött az a téma, hogy nem láthatja csak heti egyszer a "pasiját". Erre ez azt mondta: "AKKOR SZAKÍTOK VELE KIT ÉRDEKEL?!"

#szerelem #tinédzser #képzelt tulajdonságok
2017. jan. 8. 00:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Nagyon félek, hogy néhány tulajdonságot csak odaképzelek. El fog ez simulni? Vajon meddig tarthat ez a kapcsolat?
2017. jan. 8. 00:11
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt nincsen semmi kerdes. A kategoria, amibe irtad tokeletesen elmond mindent a kapcsolatotokrol. Tini parkapcsolat, szerelem. Ez tenyleg ennyi. Semmi mas. Sok sikert hozza, elvezzetek a kozos egyutleteket. Eljen a fiatalsag.
2017. jan. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Chopen ***** válasza:
A kobra biztos kéne, sima lesz.
2017. jan. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszem mégsem tudtam úgy összesűríteni a dolgokat, hogy teljes képet kapjatok róla...
2017. jan. 8. 00:14
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Amikor olvastam, úgy éreztem mintha egy regényt olvasnék egy könyvből, szinte vártam a folytatást a végén.
2017. jan. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez tök szép! :) Az hogy hogy fog alakulni rajtatok múlik. Lehet ez kudarc de örök szerelem is. Hogy elmúlik e a szerelem? Sokak szerint igen. Én ebben nem szoktam hinni. Barátnőmmel lassan 2 év után sem múlt szerencsére el. Olyan mintha mindig csak jobb lenne.


Sok sikert és ne gondold túl a szitut. Élvezd hogy ilyen fiú a tied. :)

2017. jan. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szép!☺ Sokáig!😘
2017. jan. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!