Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ne is keressem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ne is keressem többet?

Figyelt kérdés
Szünetet tartottunk a barátommal és amikor egy idő után ráírtam alig érkezett válasz.. sőt a legutóbbi üzenetemre nem us válaszolt. Tudom h nem kéne ráírnom mert nem kéne megalázkodnom de egyszerűen nem tudom kitörölni őt a gondolataimból egész nap rajta jár az eszem és nem tudok másra gondolni... rákérdeznék h ezt mivel érdemeltem ki vagy h egyáltalán miért alakult így ahogy

2017. jan. 8. 18:41
 1/10 anonim válasza:
Tedd azt es kerdezz ra!
2017. jan. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen, egyetértek a 2. válaszolóval.
2017. jan. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod :)
2017. jan. 8. 18:45
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a 2.válaszolónak is
2017. jan. 8. 18:45
 5/10 Chopen ***** válasza:
Ne keresd, hanem találd meg!
2017. jan. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amelyik kapcsolatban szünet van az egyenlő a szakítással.
2017. jan. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány évesek vagytok, meg h miért tartottatok szünetet mennyi idő után stb de ha annyi sincs benne hogy megmondja hogy vége, szerintem valami kis nyomorékgyerek lehet. Kicsit sem korrekt. Én nem várnék rá inkább örülnék hogy vége van. Ismerkedj másokkal ne zárkózz be és tereld el a gondolataidat, csináld azt amit szeretsz mert nem érdemli meg hogy várj rá. 22f
2017. jan. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat tényleg! Sokat segítettetek és végül le lett zárva az egész ...igaz az én kezdeményezésemre de ennek így kellett történnie. Ilyen ember aki annyira nem becsül meg h megkérdezze élek-e még miközben együtt vagyunk úgy gondolom nem tartozik az életembe. Nála már csak jobb jöhet:)
2017. jan. 8. 22:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó döntést hoztál! :) Ne szomorkodj miatta. Jóéjt (előző válaszoló)
2017. jan. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem fogok szomorkodni :) jó éjt!
2017. jan. 8. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!