Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy már többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy már többet ne keressem az exemet?

Figyelt kérdés

Ötleteket várnék, ami segít abban hogy bármennyire is szeretném keresni az exemet ne tegyem meg!

7 hónapja szakítottunk, a 7 hónap alatt tartottuk a kapcsolatot de úgy döntöttem, jobb lesz ha már nem fogom keresni és nem beszélek vele, mivel nem tudunk barátok lenni és amíg beszélünk továbblépni sem fogok tudni.

Hogy tarthatnám vissza hogy ne írjak neki akkor sem ha majd ő keres?

20/L


2014. jún. 4. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Töröld a számát, és foglald el magad. Felnőtt nő vagy. Nézz a tükörbe, mondd ki mit akarsz és cselekedj úgy. Ő nem egy tábla csoki amit fogyókúra alatt nem kéne megenni. Az életetekről beszélsz! Felesleges keverni a kakit, ha aztán nem lesz belőle semmi. Időpocsékolás. Keresd a jót és még jobbat! N30
2014. jún. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tiltsd le fbon, töröld a számát.
2014. jún. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Beszélgess más pasikkal, írj nekem, ha annyira rossz a helyzet. De elsősorban maradj erős, foglald le magad, olvass, sportolj, menj barátnőkkel ide-oda... Mutasd meg, h téged ez nem visz padlóra és lépj túl fejben, mert ez a legfontosabb. 23/F
2014. jún. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mr.Wolf válasza:
Hát én mint férfi én is bele estem ebbe a csapdába bár mi szexuálisan is tartottuk a kapcsolatot és nehéz volt elszakadni... :) de azt ajánlom beszélgess más fiúkkal ne keresd a társaságát
2014. jún. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
# 4 Egy "kérem" jól esne...
2014. jún. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kitörlöd a telefonszámát és se emailen,se fb-on és semmilyen más módon NEM KERESED.


Ha ő keres,akkor se.

2014. jún. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!