Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Külsőre egyeltalán nem tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külsőre egyeltalán nem tetszik viszont szeretem?

Figyelt kérdés

Külsőre nem találom vonzónak,vele mèg egy csókot is nehezemre esik elképzelni.. viszont szeretem. Vagyis nem tudom.. annyira össze vagyok zavarodva :/.,,

Szerethetem így,hogy a külsejét egyeltalán nem találom vonzónak?

L



2017. jan. 9. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
igen
2017. jan. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem. Egyszerűen nincs olyan hogy valakit teljesen szeretünk, ha nem vonzódunk hozzá. Lehetetlen, a kettő együtt jár.
2017. jan. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Valójában a szerelem az egészről szól. Ha szereted minden erényét, hibáját imádod.
2017. jan. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2-es kinézetbe hol lehet beleszeretni?? max csak fellángolás, esetleg erős testivonzódás jöhet létre kinlzet alapján, ami "előnyt" jelent a kezdetekben, de ha nem paszoltok, akkor nem paszoltok, akárhogyan is néz ki az illető.
2017. jan. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2017. jan. 9. 19:21
 6/9 anonim ***** válasza:
#4-es! Egy szóval nem írtam hogy csak a külsőbe lehet beleszeretni. Azt írtam amit a #3-as is, hogy ez a szerelem, a személyisége mellett a külseje is vonz. A kettő együtt jár.
2017. jan. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szeretheted persze, de nem szerelemből..Ez szimpla barátságnál több,de nem szerelem.Fiú vagyok, énis így vagyok a legjobb BARÁTnőimmel.
2017. jan. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem csak nagyon erősen, barátként kötődsz hozzá (velem is ez volt..)
2017. jan. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kösz:)
2017. jan. 21. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!