Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van hogy nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy nem tudom elfeledni?

Figyelt kérdés
4. osztály óta szerelmes vagyok egy lányba azóta is szerelmes vagyok belé azóta is tetszettek lányok de ahogy meglátom őt és megint tetszik de sajnos viszonzatlan a szerelem. Most hogy kollégista lettem elfelejtettem egy időre és utánna így valahogy vele álmodok de nem is gondolok rá és vele álmodok akkor megint azt érzem szerelmes vagyok belé. És most mit tegyek küzdjek érte? Amikor utoljára próbálkoztam nála azóta eltelt egy év.
2017. jan. 10. 14:05
 1/1 Chopen ***** válasza:
Ne legyél egy kis pincsi, aki utána lohol, ha nem kellettél neki, akkor növessz tököket és lépj tovább.
2017. jan. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!