Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek az gáz, ha 16...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gáz, ha 16 éves vagyok, és még nem volt barátnőm?

Figyelt kérdés

2017. jan. 10. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
nem
2017. jan. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Hát ez nagyon az!! Szerintem amúgy meleg vagy, sőt mindenki annak tart, csak nem mered felvállalni.
2017. jan. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Chopen ***** válasza:
100%
Csak ha annak érzed.
2017. jan. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Vér ciki.
2017. jan. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én októberben leszek 16,de még nekem se volt barátom.Nyugi majd jön,ha jönnie kell :)
2017. jan. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Már család apának kéne lenned. Amúgy nem, nem gáz.
2017. jan. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Gáz.

Megyek és megkövezlek.K?

2017. jan. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nyugi, én még pasival élőbe se beszélgettem sose, pedig 18 vagyok és csaj :D, najó... csúnya és még beteg is. xd


Szóval, nyugi, majd csak jön valami jó csaj.

De, amúgy nem gáz. Szerintem hülyeség, ha valaki ezt gáznak tartja, nem kell erre rágörcsölni, mert csak rossz lesz. Próbálj meg magabiztos, laza és bátor lenni! ;)


Béke veletek ;3


18/L

2017. jan. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, gyermek vagy még, a szerelemhez soha sincs késő. Én 60 voltam mikor megtaláltam az igazit, és ő volt az első nő az életemben. Gyönyörű 50 éves hölgy volt, isteni volt vele a szex. Gyermekeket nem tervezünk, ahhoz kicsit öregecskék vagyunk már, de boldogan élünk egymás mellett már majdnem 20 éve.
2017. jan. 11. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9 :OOO

Dehogy ciki. Elmondok neked valamit...

Eddig velem többször történt az, hogyha én jöttem be valakinek, ő nem jött be nekem, vagy pedig észre sem vettem, hogy bejövök neki.

És amikor nekem jött be valaki, akkor meg fordítva, ugyanaz a forgatókönyv. Én kezdek rájönni, hogy nem is kell ezt erőltetni, én pl olyan ember vagyok, h igyekszem segíteni a barátaimnak, ennek ellenére most kettő "barátom" már lassan két hete még egy szót sem ír fb-n, holott mindkettő rengeteget fent van. Szóval nem érdekel, rengeteg dolgot oldottam meg egyedül. Majd lesz valami. Próbáld úgy nézni a dolgokat, mint én. Ha megismersz embereket, mindegyikkel próbálj fenntartani egy "jóviszonyt" (ezalatt azt értem, hogy ne utáld, stb. nem puszipajtásnak kell lenni), és azokkal az emberekkel, akik számodra szimpatikusak, próbáld messzebb menni. Ne indulj nagy reménnyel a kapcsolat/barátkeresés során (már ha tartós kapcsolatot/barátságot keresel), érezd jól magad, és tanuld meg, hogy egyedül is van élet. Az egyedüllét =/= magány.

Miért mondom ezt? Én egy független személyiség, független ember vagyok (anyagilag nem persze xd), nem kell nekem feltétlen egy "barát" (vagy inkább csatlós?), magam is el tudok lenni. És inkább legyek egyedül, minthogy megint találjak idiótákat, akik teljesen random elkezdenek ignorálni. És "K"-t írni, rendes válasz helyett. És miért írom azt, hogy ha tartós kapcsolatot akarsz, ne indulj akkor nagy hévvel? Mert egyszerűen nagyon kevés ilyen ember van, mint pl. én, párhónapok (esetleg hetek) után eldobják az aktuális párjukat, barátságnál hasonló. Lehet, hogy nem így van, akkor csak én élek rossz környezetben. A párkapcsolati részéről inkább nem írok többet, mert legalább annyira tapasztalatlan vagyok ilyen téren, mint te. Fel a fejjel, és jegyezd meg: Az egyedüllét nem egyenlő a magánnyal. Építsd a lelki világod, fejlődj. És próbáld észrevenni a lányokon, hogy melyik a tipikus k*-*rva, és melyik csendesebb, nem magát reklámozó. Mondjuk így is beletrafálhatsz egy hülyébe, lehet, hogy való életben csöndes, de fb-n egy nagyon nagy idióta az is. Sok sikert :) 16f

2017. jan. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!