Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudok kiigazodni egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajszíiíi kérdése:

Nem tudok kiigazodni egy fiú viselkedésén! Vajon mire utalhat a viselkedése?

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam, akivel már gimi eleje óta nagyon jól kijövünk (most 10.-esek vagyunk). 9.-ben is sokat beszélgettünk könyvekről, meg sokat hülyültünk. De 10. tanév elején egy beszélgetésünk közben feltett egy teljesen random kérdést, hogy mit csinálok péntek délután. Válaszoltam neki, de az nem derült ki, hogy miért kérdezi. Azóta folyamatosan egyre közelebb kerülünk egymáshoz, egyre több, és egyre mélyebb beszélgetéseink vannak. Nem ragadtunk meg a hülyülés szintjén, sokat beszélgetünk az otthoni dolgainkról, könyvekről, zenékről, vagy csak úgy mindennapi dolgokról. Nem elég, hogy jókat beszélgetünk, de nagyjából hasonló könyveket olvasunk, a zenei stílusunk is aránylag egyezik, és hasonló a humorunk is. Nem egyszer adtunk kölcsön a másiknak egy-egy könyvet, sőt ajánlunk is egymásnak könyveket. Néha úgy érzem, mintha bejönnék neki. Vannak olyan napok, amikor akár minden szünetben odajön hozzám valami apróság miatt, direkt keresve a társaságomat. Viszont van, amikor meg mintha direkt észre sem szeretne venni. Mindig is szimpatikus volt ez a fiú, de mióta több időt töltünk együtt, mintha kezdenék beleszeretni. Nem tudok kiigazodni ezen a se hideg, se meleg viselkedésén. Esetleg tudnátok mondani valami konkrét jelet írni, amiből láthatnám, hogy bejövök neki? (Egy átlag ember ezt látná. Nekem viszont annyi érzékem van az ilyenekhez, mint hintalónak a vágtatáshoz) Illetve mennyire lenne gáz, mennyire sülhet el rosszul, ha esetleg én kezdeményeznék? (Egyszer már az én kezdeményezésem miatt voltunk novemberben moziban, de ennél konkrétabb dolgot még nem próbáltam meg egyenlőre.) Elnézést a kusza történetvezetésért, hirtelen jött ötletem vezérelt, hogy kiírjak erre az oldalra. A válaszaitokat köszönöm: egy 16 éves lány.

2017. jan. 14. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezekből a jelekből láthatod hogy tetszel egy fiúnak:

1.Sokszor bámul

2. Mosolyog amikor meglát

3. Amikor beszél veled a halyát igazgatja vagy elpirul

Tőbbet nem tudok. Szerintem kezdeményezzen.Sok sikert:)

2017. jan. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*kezdeményezz
2017. jan. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de ez nagyon egyértelmű. Kérdés az, hogy milyen választ vársz.

Optimista válasz: Mindig is tetszettél neki, de most kezd szeretni Téged <3333 :3 :) ;)

Realista válasz: hasonló, mint az optimista, ezek teljesen egyértelmű jelek. Én azért figyelnék a viselkedésére (én bizalmatlanabb ember vagyok), hátha nem csak kihasználni akar, vagy csak barátságot.

Pesszimista válasz: Az a gyökér ki akar téged használni, csak arra lennél jó neki, BE NE DŐLJ!!!444négy!

...

Csak kiírtad magadból, ami benned van, most olvasd vissza, azt a katyvaszt, amit írtál, egyszer már kezdeményezett ő is (a "mit csinálsz péntek délután" szerintem elég egyértelmű, habár lehet, csak én képzelek néha túl sokat), örülj neki, hogy van neked. Lassan kezd kialakulni egy kapcsolat. Sok szerencsét, sok boldogságot. xD

2017. jan. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves #3 válaszoló :) köszönöm a válaszodat! Az a baj, hogy hajlamos vagyok többet látni a dolog mögé, mint ami valójában van. A naiv énem azt mondja, hogy ez a péntek délutánra való rákérdezés egyértelmű jel, a realista viszont azt mondja, hogy ez csak egy ártatlan, érdeklődő kérdés volt. A végén a jókívánságodat is köszönöm, bár mintha ironikus hangsúlyt hallanék ki belőle :D
2017. jan. 15. 21:47
 5/6 leo4v válasza:

Lehet en vagyok kicsit nyalasab de szerintem legalabis en igy vagyok vele hogy azok a lanyok akikel egyut vagyok vagy egyut toltok idot azokba mind egy kicsit szerelmes vagyok. Szerintem aszt figyeld meg eloszor hogy mas lanyokal is igy viselkedik es ha nem akor szerintem tuti beles vn zugva csak nincs mersze en is ijen tipus vagyok es nalam is a baratnom kezdemenyezet :))

Sok sikert

2017. jan. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sztepi ***** válasza:

Én is kérdeztem már meg egy pasitól, hogy mit csinálsz hétvégén, mégsem akartam elhívni sehová.

De attól még lehet, hogy Ő azért kérdezte, mert veled akart volna csinálni egy közös programot.

2017. jan. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!