Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon félek hogy lebukok....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek hogy lebukok. Hogyan tudnám elüzni a félelmem?

Figyelt kérdés
Van egy barátom aki félig roma de én imádom őt.Az anyukám eltiltott tőle de annyira szeretem,hogy nem tudok nem vele lenni.A nagybátjám ma meglátott minket ahogy intim helyzetben vagyunk.Azt mondta nem szol anyunak de félek h kiderül.:(.Hogy tudnék megnyugodni?Nagyon félek h vége lesz. 15L 17F
2017. jan. 14. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne félj...

Én irdatlan módon utálom a cigányokat de....ha nem ilyen "van egy cigid, buszjegyre kéne" cigány akkor inkább mond el anyukádnak, hogy "szereted" és ő nem olyan fajta...lehetőleg a srác is legyen ott, hogy ezt be is bizonyítsa anyukád előtt.

Még kicsi vagy szóval tényleg ne titkold ezt...főleg ha szexeltek is. Tudod anyu jobban kifog akadna ha úgy csinálnak fel , hogy még azt sem tudta , hogy van valakid.

2017. jan. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hadjad a g*cibe és inkább menj vasazni vele
2017. jan. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!