Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megbolondulok egy lányért, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krampusz77 kérdése:

Megbolondulok egy lányért, de nem tudom mit tegyek. Hogy érjem el hogy én legyek a mindene?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nekem nagyon bejön,megbolondulok érte...17 éves vagyok ő pedig 16.Baj az hogy nagyon internetes kapcsolattá kedzi magát kinőni.Mivel a kevés idő és különböző lakhely miatt most csak neten tudjuk tartani a kapcsolatot,félek netes kapcsolattá növi ki magát.Nagyon sokat irunk egymással és meg is osztunk bizalmas dolgokat egymással.Eddig csak 1 szer voltam kinn vele kettesbe de már úgy vagyunk mintha 1000éve ismernénk egymást.Utána jártam és megvannak a jelei hogy kedvel engem..kèrdèsem annyi lenne hogy hogyan tudnám elérni azt h ő is nyomuljon rám...tehát vádjon arra hogy a közelébe legyek.

2017. jan. 15. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Rabold el, zárd be egy sötét szobába, és 5 év múlva kb úgy fogja érezni, hogy te vagy a mindene. Te adod neki az ételt, te vagy számár az egyetlen forrás a külvilággal, az élettel. Bevált módszer, használd egészséggel!
2017. jan. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bolondulj meg ertem, hatha en kozelebb lakom. L
2017. jan. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hát muszáj lesz minél hamarabb randira hívnod, mert pont abban a korban vagytok amikor az ember pasizik/csajozik, szóval ha nem te akkor egy másik fiú fogja lecsapni a kezedről, én a te helyesben igyekeznék elhívni valahová
2017. jan. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszöntem a válaszokat ;)
2017. jan. 17. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!