Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megvaltozzak egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okosóra kérdése:

Szerintetek megvaltozzak egy lanyert?

Figyelt kérdés
Hello van egy lany idosebb nalam 2 evvel es nagyon szerelmes vagyok bele es neki en ezt elis mondtam de o nem viszonozza mer azt mondja nem vagyok az esete es amikor megkerdeztem tole hogy mi az "idealja" azt mondta hogy legyen kockas hasam de nekem olyanom nincsen inkabb "mackos" vagyok szerintetek gyurjak ra a kockahasra vagy hagyjam a picsbe??

#változás #szerelem #idosebb csaj
2016. dec. 17. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Edzhetsz, de miatta, magad miatt! A lány szerintem hagyjad, nem érdemel meg téged, ha csak ennyire a külső alapján ítéli meg az embereket...
2016. dec. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hat ez már elhangzott párszor de leírom neked is. Ne másért változz magadért. Te akarod h kockás hasad legyen?

Szerintem a lány nagyon a külsőségekre megy, ami nem épp jó dolog.

2016. dec. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jajj am jól elírtam, bocsi :D első vagyok, én is úgy akartam, hogy NE miatta, magad miatt és *lányt
2016. dec. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nehogy mar a csaj döntse el hogy te hogy nézel ki...ha neki a kockás has tetszik akkor elég érdekes elvárásai lehetnek de joga van hozzá...szerintem hülyeség ilyet elvárni egy fiútól de ha megnézzük nekünk is vannak külsőre vonatkozó elvárásaink (legalábbis nekem biztosan vannak) bar kockas hasat elvarni szerintem pont hülyeség de ő tudja xD edzeni csak akkor érdemes ha magad miatt akarod én nem éreztem jól magam anno a bőrömben mert kockás hasat akartam nem azért mert másnak tetszene hanem mert nekem tetszene és jobban érezném magam ugy és igazam lett de ha emiatt jönne velem össze egy lány vagy megtudnám hogy ez feltétel kiverném a balhét valószínűleg...azt elhiszem hogy tetszik a lanyoknak (mar akinek) a kockahas de nem hiszem hogy feltételnek kéne lennie...ez olyan mint amikor a fiuk azt mondjak hogy legyen nagy melle...nem mindegy???
2016. dec. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A lányért ne, nem érdemes. Viszont ha te szeretnéd, akkor kezdj el edzeni. :D
2016. dec. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy csaj ilyet mond elkuldtem volna a felszines anyjaba :D riba*c...ettol fuggetlenul edzhetsz igen. Biztos a csaj a hulye pavakra bukik akik 40 kilosak vasaggyal egyutt es azert kockas a hasuk xd
2016. dec. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi skacok akkor fel is vilagositom a tenyallasrol
2016. dec. 18. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!