Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek a helyemben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben ha ezt megtudnátok a barátnőtökről?

Figyelt kérdés

Tegyük fel van barátnőtök és még friss a kapcsolat. Nagyon szeretitek egymást a lány csodaszép, gyönyörű nagyon kedves néha félénk igényesen öltözködik márkás ruhák, ápolt szép haj. A tanulásban is jeleskedik, tud hangszeren is játszani , jó családból származik de nincs elszállva magától. Bármiről el lehet vele beszélgetni jól kijöttök, sokan irigyelnek is miatta.


De! Megtudnátok 100%-os bizonyossággal egy olyan dolgot a múltjából ami nektek már túlmegy egy határon? Amire már csak ha gondoltok is felfordul a gyomrotok. Ami egyszerűen annyira ellent mond a lány lényének, hogy képtelenek vagytok elfogadni, hogy ezt tette.


Tehát mit tennétek ha kiderülne, hogy ő a szüzességét 15 évesen vesztette el? Ki volt a fiú? Egy nála idősebb alpári tróger paraszt igénytelen alkoholista félcigány gyerek aki most épp sitten van. Milyen körülmények között? Szilveszterkor egy házibuliban a wc-ben, majd mikor végzett vele a srác otthagyta.


Nyilván az hogy megbánta enyhe kifejezés.


2017. jan. 16. 19:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
12%

Te jóságos ég, mindjárt bannolmak remél a rasszista kifejezés miatt.


Egyebként semmit, szeretném ugyanúgy.

Majd pont egy botlás miatt elhagyni?😟

2017. jan. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mi a fene a rasszista ezen?
2017. jan. 16. 19:13
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

A kor csak egy szám, az értelmi szint a lényeg,de amint ezt elolvastam...Ez a fiú borzalmas.

Jó kérdés.Szerintem ismerd ki.Utána majd érezni fogod mi a helyes.

2017. jan. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
29%
"Tróger paraszt fél cigány gyerek"
2017. jan. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

[link]


"Magyarországon a „zsidó” és a „cigány” szavak ilyen értelmű összetételben való használata volt egy időben szokásos: „cigányútra ment”, „van a bankjegyek stb. között egy zsidó”, azaz a többitől eltérő. Nyilván ilyen kifejezéseket nem szitokszóként használunk. Nem ritka, hogy maguk a cigányok is cigánynak nevezik magukat, sokszor büszkeséggel "

2017. jan. 16. 19:20
 6/15 anonim ***** válasza:
44%

Gázos a helyzet, de ha fontos neked a lány, próbáld magad túltenni a dolgon és adj egy kis időt a kapcsolatnak, meg, hogy jobban megismerd a barátnőd.

#4: Sajnos sok ilyen paraméterrel rendelkező egyed szaladgál az országban. Én sem nevezném őket másképp, pláne, azt, aki levarrta a barátnőm. :)

2017. jan. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem aidses nincs gond, de ha ez zavar miért jöttél össze vele? És rasszista vagy hogy a fél cigányt kiemelted?
2017. jan. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
STD szűrés erősen ajánlott. :)
2017. jan. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
97%
Az ő élete. Én se szeretném, hogy az én életemben turkáljon, mert én azonnal dobnám a csajomat, ha az derülne ki, hogy kételkedik a kapcsolatunkban egy dolog miatt ami a múltban történt. Hogy miért? Mert nem az számít, hogy milyen VOLT egy ember, hanem hogy milyen egy ember ott az adott pillanatban. Képzeld el, hogy milyen az amikor egy nehéz döntést meg kell hoznod, úgy hogy mindenképp ártassz valakinek(nyilván még gyerek vagy, és nem volt ilyened), és a barátnőd a rosszat látja meg abba a dologba amit tettél, és kételkedni kezd benned. Vágd szépen tarkón magad, és engedd el ezt a lányt, ha jót akarsz neki, többet érdemel ennél, hogy még a saját barátja is lenézze szegényt.
2017. jan. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%
Utolsó vagyok. Másrészről meg hogyan bírkózol meg egy jövőbeni problémával, ami a pároddal kapcsolatos, ha a múltját se tudod elfogadni, amihez neked kb közöd sincs, mert nem voltál még az élete része akkor.
2017. jan. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!