Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan férfi aki tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi aki tudja a barátnőjéről hogy bulimiás? Fiúk mit tennétek ha ezt megtudnátok a barátnőtökről?

Figyelt kérdés
2012. jún. 8. 11:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Megpróbálnék minden erőmmel segíteni neki, megpróbálnám meggyőzni, hogy menjen el orvoshoz.
2012. jún. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
En bulimias vagyok,s parom nem tudja,nem is sejti mivel elotte normalisan eszem s vekony is vagyok.Bele is halnek ha megtudna,ez az en harcom nem az ove segiteni nem tudna ugyse.
2012. jún. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Amikor már rohadnak a fogaid, vagy nyelőcsőrákot diagnosztizáltak nálad, esetleg szívritmuszavar miatt meghalsz, biztos fel fog tűnni neki.
2012. jún. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2. vagyok. 10 eve vagyok bulimiĂĄs,a fogaim nem rohadnak,szivritmus zavarom sincs,gyomrom es nyelocsovem is ĂŠp.Nem arasztok hanyasszagot,apolt vagyok es csinos.Pedig minden nap hanyok,mar 10 eve.En ezt elfogadtam ezzel megyek majd a sirba is.Nem befolyasol semmit boldog vagyok mert szeretnek,van munkam,penzem,lakasom.23/l ja es apolono
2012. jún. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Valaki leírná magyarul, hogy ez tképpen micsoda?
2012. jún. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha kihányná a csajom a kaját amit én fizettem/ meghívtam rá , onnantól menne a hányása után, mert tuti kidobnám.
2012. jún. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

2/4. Jó oké, igazad van, ez még kifejezetten jó is, csináld csak.

Úgy utálom, amikor a gyökér beteg emberek próbálják megdumálni a nagyközönséget, hogy amit ők csinálnak az tök rendben van... Értem én, hogy pszichésen beteg, de legalább ne mondd már másoknak, hogy ez annyira nem is gáz.


Amúgy utolsó a bulimia egy betegség, meghánytatják magukat, hogy ne hízzanak.

2012. jún. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
??? Akkor mi a faxnak esznek egyáltalán annyit?
2012. jún. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Kedves 7-es,mar megbocsass de egy szoval sem mondtam,hogy a bulimia jo dolog nem is mondom,hogy normalis.En csak a sajat peldammal mondtam el a velemenyem a kerdesrol.En megtanultam vele egyuttelni,pasim nem is fog tudni errol soha.Ennyi volt az egesz lenyege.
2012. jún. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Gratulálok az őszinte kapcsolatodhoz...

Különben meg ne hidd magad sérthetetlennek, 10 év folyamatos hányás után KIZÁRT, hogy semmi bajod nincs. De ha nincs is MÉG, megnyugtatlak, nem sokáig lesz ez már így.

És akkor örülhetsz, hogy az önzőséged miatt más is fog szenvedni, a "párod".

2012. jún. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!