Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Friendzone elkerülése és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friendzone elkerülése és legyőzése lehetséges? Mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel egész jóba lettem. Minkettőnknek egy fajta viszonzatlan szerelme volt és tök jól eltudunk beszélgetni, minden nap írunk egymásnak vagy beszélünk Skypeon stb.., de nekem megtetszett és szoktam is neki mondani hogy tetszik nekem és hogy szeretem Őt erre persze jön rá az hogy Ő is szeret engem, de én úgy érzem hogy csak barátként tudna rám tekinteni :/.

2017. jan. 17. 00:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű a megoldás tesó, mondd el neki, hogy te többet szeretnél tőle, mint barátság.
2017. jan. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%

Skypeon sosem fogtok összejönni, még akkor se, ha ő is egyértelműen ezt akarja. A férfi dolga, hogy elhívja a lányt randizni és a szexualitás irányába vigye a kapcsolatot, nem a nőé. Szóval legközelebb kérdezd meg, mikor ér rá és zsírozz le vele egy konkrét helyet és esti időpontot, a mikor találkozni tudtok, mondjuk egy teázóban, kávézóban, billiárd teremben, stb. Aztán köszönj el, 5 percnél többet ne lógj skypeon, ott csak frienzone-ba fogsz kerülni.


Ne halogasd a dolgot, a félelem vezérelte cselekvés, a bizonytalaság, a tesszetoszaság szintén csak szabotálja, hogy összejöjjetek.

2017. jan. 17. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget srácok! Összeszedem magam akkor és hátha ;)
2017. jan. 17. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!