Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a gondja anyának? Miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a gondja anyának? Miért nem engedi hogy itt aludjon a barátom? 14/L

Figyelt kérdés
Van egy barátom, akit imádok. Alapból nagyon intelligens, ahhoz képest hogy velem egy idős, nagyon éretten tud gondolkodni, meg amúgy is egy okos ember. Már fél éve együtt vagyunk, maximálisan megbízunk egymásban, mindig őszinték vagyunk, tényleg nincs titkunk egymás előtt és mindent megbeszélünk. Nagyon szeretjük egymást. Én szeretném ha itt aludna, mert esténként annyira hiányzik, és szeretném ha itt lenne velem, minden este beszélünk, neki is nagyon hiányzom. Anya is nagyon szereti, azt mondja hogy ő lát esélyt arra, hogy együtt maradunk, mert mindketten elég felnőttesen állunk hozzá. Kérdeztem többször is, hogy itt aludhatna-e, de mindig nemet mondott. Azt mondta, felőle itt lehet este 11-ig is, csak menjen haza (pedig már nagyon sokszor aludtak itt barátnőim, volt hogy egyszerre több is). Csak olyan rossz a búcsúzkodás, és utána mindketten egész este szomorúak vagyunk. Azt mondta megbízik bennem annyira hogy nem csinálok olyat amit nem kéne, meg nincs is ilyen szándék egyáltalán, tényleg. És nem értem hogy miért van ennyire ellene

2017. jan. 18. 13:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Mert anya , felt teged . Majd egyszer megerted .
2017. jan. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%
Teljesen igaza van, en sem engednem. Majd raertek felnottest jatszani ha felnottek lesztek.
2017. jan. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk mert 14 vagy? Ráértek még az ott alvósdival.
2017. jan. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
Mert még fiatal vagy és félt téged. Nem csak azt féltik akiben nem bíznak meg. Én 17 évesen aludhattam először együtt a (már volt) barátommal.
2017. jan. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%

Mert korainak tartja. És valójában igaza is van.


Nyugi, semmi bajotok nem lesz belőle, ha esténként elbúcsúztok szépen és másnap találkoztok.

2017. jan. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%

Mert gyerekek vagytok. A húgom 14 éves, de szerencsére pasija sincs. Ha lenne, ő se alhatna nálunk. Majd 16 évesen talán...

20N

2017. jan. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Mér ezt annyiszor letárgyaltuk, röviden és tömören ha nem engedi az olyan mintha a tulajdona lennél kb..
2017. jan. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
ha nem lennél szomorú esténként, örülni se tudnál annyira reggelente. ez így van rendjén.
2017. jan. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2017. jan. 18. 15:31
 10/19 anonim ***** válasza:
87%
Az ott alvás nem egyenlő a dugimugival :D Ennyi erővel 22:30-kor is dughatnának, ha akarnának, úgyhogy biztos nem ez az oka. Szerintem csak a látszatát akarja fenntartani önmaga és mások számára, hogy "már pedig az én lányomhoz senki se fog dugni járni". Tehát szerintem csak a látszatot akarja ezzel fenntartani. Ő is nagyon jól tudja azt, hogy ha szexelni akarnak, akkor úgyis fognak akkor is, ha nem alszanak együtt este.
2017. jan. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!