Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem, hogy a barátom ne rajtam aludjon?

Figyelt kérdés

A barátom sokszor átölel amikor alszunk. Ilyenkor kanál pózban vagyunk, de mindig rám teszi a lábát, a karjaival magához szorít és szinte rajtam fekszik. Nagyon szeretem érezni a testét, megnyugtat és minden. Viszont mostanában arra ébredek fel, hogy összelapít és mozdulni nem tudok. Tegnapelőtt rajtam volt teljesen és nem tudtam megfordulni, ráadásul lelökni se tudtam magamról, olyan nehéz, ezért felébresztettem, aztán bocsánatot kért és odébb gurult, de nem telt el 10 perc, már megint rajtam volt és ott szuszogott a nyakamba a lábait meg átvetette rajtam. Ez az egyik... a másik, hogy már többször is érzékeltem, hogy feláll neki a farka és olyankor nekem nyomja magát és dörgölődzik aztán ugyanúgy rám telepszik. ( este is szokott lenni szex..a szexuális életünk rendben van nagyon ) de...hogyan mondjam meg neki, hogy kicsit szálljon le rólam, mert az éjszaka arra kell felkelnem, hogy nem tudok megmozdulni és melegem lesz vagy a fülemben hallom ahogy szuszog. Nagyon szeretem, kicsit ragaszkodó típus és a mindennapok során is ilyen kis bújos, de tényleg nehezen tudok tőle aludni így. Nem akarom megbántani, mert ebből a külön alvásból már volt vitánk ( csak akkor nem ez volt a gond ) szóval mit mondjak neki? Vagy mi lehetne a megoldás, hogy az éjszaka ne csinálja ezt? Nem akarom, hogy megharagudjon rám. Mert ha felhoznám az ötletet, hogy külön ágy akkor csak kiborulna. Kicsit nehezen kezelhető a párom :)


L


2017. jan. 10. 11:52
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Talán még annyit, hogy ő 182-3 cm lehet én meg 159 vagyok :D
2017. jan. 10. 11:53
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Bárcsak velem aludna így a barátom
2017. jan. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ágy közepére rakjatok éjszaka párnákat, nálunk bejött. :D Engem kifejezetten irritál, ha valaki hozzám ér alvás közben. Így mi az ágy közepét teljesen a fejünktől a lábunkig végigraktuk díszpárnákkal.
2017. jan. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötletet, ezt a párnás dolgot lehet kipróbálom, csak attól tartok zavarnia fogja a barátom, mert ő úgy szeret elaludni, hogy átölel , ez viszont akkor nem lehetséges. De hát aludni meg azért szeretnék tudni :)
2017. jan. 10. 12:11
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
"Kicsit nehezen kezelhető a párom. :)" - most még mosolyogsz ezen, de ha nem mutat némi kompromisszumkészséget, ill. nem hajlandó a saját önzőségén túllépve megérteni a problémádat - most épp azt, h nem tudsz aludni -, az hosszú távon nem nyerő... persze, ez itt most nem a világvége, viszonylag piti problémáról van szó (ráadásul biztos tök cuki, hogy ilyen bújós meg ragaszkodó meg minden), viszont pont az ilyen apró problémáknál tökéletesen megmutatkozik az illető személyisége, érettsége, problémamegoldó készsége... stb., ami a párod esetében nem túl fejlett. Érdemes már most elkezdeni csiszolni ezt, főleg, hogy Te már csak később, a komoly problémáknál fogsz szembesülni ezzel, és akkor már sokkal nehezebb lesz.
2017. jan. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az utolsó válaszolónak a véleményét, hozzászólását! Figyelni fogok erre és dolgozunk azon, hogy rendben legyen minden.:)
2017. jan. 10. 12:18
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Kicsit nehezen kezelhető, nem tudsz aludni és félsz ezt elmondani. Vannak itt gondok bőven. Vegyél neki egy nagy plüss macit, azt absjgathatja.
2017. jan. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
46%

Egyébként nagyon aranyos ez e leírás, cuki lehet a barátod :)

Ez legyen a legnagyobb gondotok, látod a barátod még álmában is hozzád akar bújni.

2017. jan. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát, félni nem félek igazából, csak nem akarom megbántani és a megoldást kerestem. De köszönöm a válaszokat:)
2017. jan. 10. 12:26
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

>de...hogyan mondjam meg neki, hogy kicsit szálljon le rólam, mert az éjszaka arra kell felkelnem, hogy nem tudok megmozdulni és melegem lesz vagy a fülemben hallom ahogy szuszog. Nagyon szeretem, kicsit ragaszkodó típus és a mindennapok során is ilyen kis bújos, de tényleg nehezen tudok tőle aludni így. Nem akarom megbántani


Miért nem pontosan ezt mondod neki? Mi más megoldás lehet azon kívóül, hogy elmagyarázod neki a problémát és kitaláltok közösen valami megoldást?

2017. jan. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!