Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti melyiket választanát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti melyiket választanátok? (Leírás alapján)

Figyelt kérdés

Első: 18 éves , nagy zöld szemű fekete hajú srác , barnább bőr , nagyon jóképű kb 175 cm , jó testű/izmos. Balhésabb , inkább rossz fiús (hallottam hogy régen Drogozott és nagyon durván csinálta - abbahagyta mert állítólag 17 kg fogyott miatta), de nagyon okos - mindig a középpontba van és nagyon jó fej


Második: 17 éves ,focista elég magas , fehér bőr -barna szem - annyira nem helyes azért, ő is izmos valamennyire . Nemtudom ő milyen , szerintem nem balhés bár elég nagyképű szokott lenni. Bulizni is eljár bár róla még nem hallottam sztorikat , most nincs barátnője és jó fej ő is . Meg sok pénzük van , van kocsija meg ilyesmi.


2012. márc. 11. 20:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
Inkább a második, de amúgy egyik se.
2012. márc. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
első :)
2012. márc. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindkettő az öcsém lehetne, és egyik se valami vonzó...

Eleve nem értem hogy lehet jófej, aki drogozott... Nálam ez ilyen paradoxon állítás, de segond. :D

Ha muszáj a második, amúgy egyik se.

2012. márc. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Bunkó, drogozik, balhés? Unalmas az életed?
2012. márc. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Egyiket se.
2012. márc. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
egyiket se választanám
2012. márc. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt amelyiket később ismertem meg, mert ha az első annyira tetszene nem tetszene meg a második...

De ha jól látom inkább a külsőjük és a pénzük érdekel téged...Mindkettőben van olyan amiért tetszenének.Az első a barnás bőrért és a zöld szemért, a második, mert magas és a barna szem (pont ez a kettő tetszik).

Az első régen drogozott és balhésabb szóval nem választanám, mert bármikor bármiért visszaeshet és belekeverhet téged is. A másodikról alig tudsz valamit és azt írtad nagyképű....Egyiket sem választanám,de ha annyira kéne akkor a 2.

2012. márc. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Egyiket sem. Miért, te nem tudsz választani közülük?
2012. márc. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A másodikból ha hiányzik valami, akkor hagyd. Úgy se működne sokáig.

Úgyhogy maradt az első. Vagy pedig egy harmadik fiú.

Véleményem szerint, ha ennyire gondolkozni kell rajta, akkor egy harmadik lesz a nyerő. ;)

2012. márc. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
az első
2012. márc. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!