Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudok kiigazodni rajta? 15/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok kiigazodni rajta? 15/L

Figyelt kérdés
Elore is bocsanat a helyesirasert, de telefonrol irok es elegge feszult is vagyok. Nyolcadikosok vagyok es van egy fiu osztalytarsam aki 5. Osztalyban szerelmes volt belem. Engem akkor nem nagyon foglalkoztattak ezek a dolgok igy szoros baratsag volt koztunk masok szerint "jartunk is". Amennyire ket 11 eves jarni tud egymassal:D a lenyeg hogy 6-7ben szornyen rossz volt a kapcsolatunk szo szerint nem birtunk meglenni egy legterben. Aztan most a nyolcadikat tiszta lappal akartam kezdeni de o levegonek nezett vegig. A "legjobb baratnomet" most mindenki sztarolja (szeret a kozeppontban lenni) koztuk a srac is aki tetszik. Nem ertem miert komolyan nem. Aztan a legjobb baratnom beteg volt igy nem jott egy ideig. Aztan mivel ugye nemsokara ballagunk eleg erzekeny hangulatba kerultem igy egy-ket embert megoleltem. (Nem szokasom) mikozben megoleltem valakit a sraccal osszeakadt a tekintetem. Megkerdeztem hogy megoleljem-e ot is. O nem mondott semmit csak mosolygott es szavak nelkul tudtam a valaszt. Oda mentem hozza es megoleltuk egymast. Es ott akkor megtort a jeg es ezt mindketten ereztuk mert utana egesz nap velem.foglalkozott. allandoan oda jott hozzam beszelgetett velem..stb maskor sose csinal ilyet. Igazabol kezdem azt hinni hogy a baratnom miatg van ez, hogy amugy jofejnek tartanak engem csak o elnyom engem teljesen. Szeretnem ha ezzel a fiuval minden a regi lenne. Azt mondta aznap h nem tud rajtam kiigazodni. Pedig igazabol rajta nem lehet. Mert hetfon mar jott a baratnom es a srac ugy csinal mint eddig. Levegonek nez. Szornyen erzem magam. Tudom rengeteg minden erthetetlen de nem ferne ki ide a teljes tobb eves sztori esetleg privatban ha tenyleg erdekel valakit. A lenyeg hogy hogyan valtoztassak? Elfelejtsem vagy mit tegyek?

2017. jan. 24. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj oda a fiúhoz és kérdezd meg hogy ő mit szeretne tőled.
2017. jan. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha megkerdezned h miert csinalja ezt?
2017. jan. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Semmikepp se felejtsd el. En a helyedben negyszemkozt beszelgetnek vele, e feltennem a kerdeseket, amik bennem vannak. Lehet, h a baratnod is befolyasolja, de ahogy leirtad a baratnodet, amugy is vezeregyeniseg lehet, szoval a fiu lehet tart tole...es nem az van benne, h tetszik neki..ezert is dumalnam meg a fiuval negyszemkozt..biztosra mennek
2017. jan. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!