Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért szórakozik velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szórakozik velem?

Figyelt kérdés
Az egyik lány osztálytársam tetszik nekem. Elég rég óta,de mintha mostanában ő is küldené a jeleket. Viszont beszélgettem vele Facebookon, és azt mondta, hogy mennie kell edzésre. Elköszönt. Én is. Viszont utána még láttam, hogy egy órán keresztül fent van. Miért szórakozik velem? Ha nem jövök be neki, miért küldi a jeleket?

2017. jan. 24. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

És neked ebből már rögtön az jött le,hogy szórakozik???

Hát gratulálok!! Semmit nen értesz a lányokhoz!

2017. jan. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
És mi van akkor ha tényleg elment edzésre csak bekapcsolva felejtette a netet a telón. Vagy a számítógép elött nyitva maradt a facebook. Ez miért lenne szórakozás hogy elköszönt és még utána fent maradt. Te sem lehetsz valami idős...
2017. jan. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet h a teloja rajta maradt a neten es azt jelezte h elerheto pedig nem is volt az..velem is sokszor megesik, ne aggodj ilyeneken
2017. jan. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Sok az életképtelen a GYK-n...
2017. jan. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez csak egy példa volt. Van, hogy azt is megcsinálja, hogy oda akarok menni hozzá, ő meg elmegy és úgy néz, mintha haragudna rám.
2017. jan. 24. 17:12
 6/10 anonim ***** válasza:
De a torkodnak ugrott mindenki, kérdező :D Én láttam az előző kérdésed, az előzményekkel, szerintem linkeld be, mert így mindenki azt fogja hinni, alaptalan a zavartságod.
2017. jan. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Melyik előzőt utolsó?
2017. jan. 24. 17:24
 8/10 A kérdező kommentje:
A 12:07-t?
2017. jan. 24. 17:25
 9/10 A kérdező kommentje:
2017. jan. 24. 17:40
 10/10 A kérdező kommentje:
Itt a link. Így talán érthetőbb a dolog
2017. jan. 24. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!