Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki vagy csak szórako...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki vagy csak szórakozik velem? 16/L

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki egy éve tetszik nekem, szerelmes vagyok belé. Volt az elején egy időszak, amikor rengeteget irogattunk, beszéltünk egymással, aztán egyszer csak nem írt, nem beszéltünk többet, más csajokkal pózolt képeken. Aztán havonta - kéthavonta visszatért rám, beszéltünk, és újra csend. Ergo 1 éve húzza az agyamat. Most nyáron még többet beszéltünk/beszélünk, és az elején olyanokat írt, hogy nem kell neki barátnő. Emellett rengetegszer megbántott, egyszer azt írta hogy nem vagyok nő. Leírtam neki hogy ez szarul esett, és bocsánatot kért. Mostanában pedig egyre többször kerül szóba a kapcsolat-téma. Szeretem őt, ugyanakkor félek, hogy csak kihasználna, átverne, de bízom benne hogy nem, és hogy nem olyan azokkal akit szeret...

Vajon tetszem neki? Tesz perverz megjegyzéseket, célozgat, szívecskéket ír... Vagy csak szórakozik velem?



2016. júl. 25. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindketto egyszerre, de valoszinuleg nem akar kapcsolatot
2016. júl. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kellék vagy neki... nem érdemel meg ha ilyen... de ha beleszerettél nincs mit tenni... vagy bevállalod hogy megbánthat és leszel szerelmes vagy nem kockáztatsz.. de ne add konnyen neki magad!!! Sok sikert ^^
2016. júl. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1-es, lehet igazad van,és 2-es, köszönöm! :) még nagyon nem tudom hogy ebből mi lesz :/
2016. júl. 25. 22:14
 4/10 anonim ***** válasza:

Jesus.

Mondd, hogy nem vegyész vagy! XD

Amúgy sztem csak szórakozik, hagyjad.

2016. júl. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Lehet egy kérdésem esetleg nem Viki a kereszt neved ?
2016. júl. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Utolsó vagyok es csak azert kérdezem mert van egy ismerősöm aki ugyan ezt csinálja
2016. júl. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Megint en vagyok az utolsó! Csak az ha esetleg tenyleg az vagy aki nálam a sztoriba akkor tudok konkrét választ adni
2016. júl. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem Viki vagyok :) de jó tudni hogy nem csak velem csinálják ezt egyesek... :/
2016. júl. 26. 14:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Fúj, de utálom ezt a típusú fiút:DD csak szórakozik,próbálj keresni valaki mást és felejtsd el,tudom könnyű mondani
2016. aug. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Lehet, hogy már belefáradtál a várakozásba ezalatt az egy év alatt, de szerintem várj még egy kicsit. Ha szeret, akkor lép. Ha nem lép semmit, akkor szerintem próbáld meg elfelejteni és keress valaki mást. Tudom, hogy nehéz, velem is volt már ilyen. De minden esetre, sose add könnyen magad! A fiúk szeretnek küzdeni! 😜
2016. aug. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!