Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ő is érez irántam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ő is érez irántam valamit vagy csak simán szórakozik velem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú 3 évvel idősebb nálam már lassan egy éve ismerem. Eleinte beszélgettünk utána elhivott randira aztán még írt meg minden mondta, hogy gyönyörű vagyok,de ez az egész megszakadt. (kb.1-2 hónapot beszéltünk) Nem kereset. De én nagyon megkedveltem. Nagyon sokszor össze futottunk és mindig nézett ha a közelbe volt de szó szerint le sem vette rólam a szemét. Aztán történt valami májusba egy buliban ott volt ő is leszólitott és külön mentünk azon az estén rengeteget beszéltünk és megcsókolt. Utána szinte mindennap találkoztunk csókoloztunk megfogta a kezem bemutatott a haverjainak. És jött a nyári szünet ő külföldre ment nyári munkára. Az elején mindennap felhívtuk egymást és elmeseltük a mindennapjainkat. De ez az egész 2 hete megszakadt mert egy hónap elteltével csak én kerestem én érdeklődtem. Így hát hagytam a francba ha ő nem keress akkor én sem fogom. Mondjuk elég sokat dolgozik és már nem nagyon volt témánk, de egy hét múlva jön haza és félek hogy megunt vagy csak végig húzta az agyam. De én halálosan szerelmes lettem belé. Szóval kérlek segítsétek! Nektek mi a véleményetek ? És légyszíves normalis válaszokat írjatok!

2016. aug. 21. 03:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs téma akkor tényleg nem lehet beszélgetni.a

Bár azért igazán kereshetett volna

2016. aug. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
83%
Szerintem beszéljétek meg ezt az egészet.Jobb lesz tisztán látni a dolgokat.
2016. aug. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Petrus728 válasza:
74%
Azis megeshet hogy külföldön történt valami... amit nem biztos hogy telefonon szeretnel megtudni.. minden esetre próbálj vele beszélni... sok sikert! :)
2016. aug. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Erre mi nem tudunk 100%-os választ adni, sőt rajta kívül senki. Ha hazaért, keresd fel, beszéljétek meg, mert még ha külföldön történt is valami, jogod van tudni. Nem tudom hány évesek vagytok, mert nem írtad le, arra mondjuk kíváncsi lennék, mert nem mindegy hogy 14-17 a három év különbség, vagy 18-21. Persze itt ez nem mérvadó, a lényeg ugyan az: nem szabad kétségbe esned, a jó kapcsolat alapja a kommunikáció, ami az utóbbi időben nem volt meg köztetek, de lehet hogy csak a munkája miatt. Próbáld meg, nem veszíthetsz vele semmit! Sok szerencsét! :)

Esetleg írd meg, mi lett a vége, mi szorítunk!

2016. aug. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Én 16 a fiú pedig 19 éves :)
2016. aug. 21. 11:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljes mertekben egyetertek az elozo valaszolokkal. Mindenkeppen beszeld meg vele. Ez a legfontosabb. DE SZEMELYESEN!
2016. aug. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!