Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vegyem rá a szüleim,...

Hogy vegyem rá a szüleim, hogy elengedjenek a barátomhoz?

Figyelt kérdés

A párom külföldön van (Németország), egy hétre szeretném meglátogatni a téli szünetben.

Eljönne értem, és haza is vinne, ezzel nem volna gond. Az anyagiakat szintén van miből fedezni.

A szüleim személyesen ismerik.

(Nem lakom otthon, kollégiumban vagyok, nem a szüleim fedezik a kiadásaim)


Bármit mondok, nem tudok hatni rájuk. Fél éve nem láttam a párom, hiányzik, szeretnék vele lenni végre.


én: 20L

barátom: 27F


2013. nov. 4. 18:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt nő vagy,nem kell az engedélyüket kérned.
2013. nov. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Kitesznek otthonról, ha meglógok.

Legutóbb nem volt mit ennem, nem adtak pénzt, a párom segített ki. Egy hónapja nem voltam otthon, nem tanúsítanak komoly érdeklődést irántam. Csak tiltanak.

2013. nov. 4. 18:47
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Összecsomagolsz, beülsz a kocsiba/vonatba/ akármi és elmész. Elköszönsz előtte, elmondod hova mész és mikor jössz, hogy korrekt maradj, mégiscsak külföld. És ennyi. Felnőttél, ideje úgy is viselkedned, mint aki már nem gyerek. Réges rég nem kell a szüleid beleegyezése semmihez, amit teszel. Van, aki a korodban már családot alapít és lassan édesanya lesz, te meg nem mersz egy hétre kirándulni? Erősítsd meg magad lelkileg, mert így évek mennek majd el a semmibe, amikor még mindig kislányként viselkedsz, ők meg uralkodnak az életeden. Csak nehogy 10 év múlva is még itt tarts! Figyelj oda erre! N30
2013. nov. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha meg nincs pénzed, keress munkát!
2013. nov. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Egyetemre járok, nem tudok dolgozni.
2013. nov. 4. 18:49
 6/18 anonim ***** válasza:
19%
Ne akciózz, előbb biztosítsd be a jövőd, mert tetszik vagy sem, rájuk vagy szorulva. Amíg nincs saját pénzed és ott laksz, azt teszed amit ők mondanak... Az meg nem vall érett gondolkodásra h egy kiöregedő pedomacival jöttél össze...
2013. nov. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem néznek feléd 1 hónapig akkor mi akadályoz? Menj el megkérdezés nélkül. Amiről nem tudnak az nem fáj nekik.
2013. nov. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Mért nem a barátod jön hozzád haza látogatóba?
2013. nov. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Jön, de akkor nem alhatunk együtt :(
2013. nov. 4. 19:06
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Egyetemre járok én is, lassan a harmadik szakom fejezem be, végig dolgoztam. 18 évesen elköltöztem, akkor még segítettek kb. 1-1.5 évig, aztán felnőttem. Létezik levelező képzés, passzív félév és sok más megoldás. Csak akarni kell. De lehet az is, hogy 25 éves korodig, amíg be nem fejezed anyuciék dirigálnak, mert egy vajas kenyeret sem tudsz magadnak venni, de akkor nem kell pattogni, csak lehajtani a fejed és engedelmeskedni. Sok más variáció nincs.
2013. nov. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!