Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a szüleimet...

Hogyan vegyem rá a szüleimet hogy elengedjenek a barátomhoz?

Figyelt kérdés

Két hónapja vagyok együtt a barátommal. Sajnos nem túl gyakran tudunk találkozni, átlagosan hetente 1x, mert 100 km-re lakik tőlem, és dolgozik így nincs túl sok szabadideje. Ez nem is probléma, jó így, igaz hogy hiányzik de szerintem nem is kell minden nap egymás nyakában lógni. A probléma csak az hogy a szüleim nem akarnak elengedni hozzá. Apa gyakran jár arra, elvihetne és mikor jön haza elhozhatna, de nem akarják megengedni. Hogy vegyem rá őket? Én már rengetegszer próbáltam velük beszélgetni de nem akarják megengedni, mert féltenek.. de ennyire nem kéne. :/ Szerintetek mit csináljak?

Barátom: 21/F én: 16/L


2010. okt. 5. 15:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Féltenek. Ha az én lányom lennél, én sem engednélek, hogy ott aludj egy srácnál. 2 hónap? Az semmi. Gondolom a srác szüleit sem ismerik.
2010. okt. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hát tényleg nem ismerik.. :/
2010. okt. 5. 15:56
 3/20 anonim ***** válasza:
68%
Én sem engednélek, mert még kislány vagy. Meg ugye mit akar a 21 éves egy 16 éves kislánytól? Vajon..
2010. okt. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
ez óriási korkülönbség. de ha úgyérzed, hogy ez egy normális kapcsolat, m,ert van ilyen, mutasd beotthon, stb.. hogy lássák, nem egy vadállat. mondd, hogynem akarsz vele lefeküdni(még akkor is ha igen) vagy mindenről számolj be anyukládnak, ha olyan kapcsolatban vagytok. egyébként két hónap tényleg semmi. mondd, hogy beszélgettetek a szexről,te szeretnéd, vagy nem szertenéd, stb. meg kell értse.
2010. okt. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
47%
PL: mond azt hogy milyen lenne anya ha téged az apukád nem engedne a pasidhoz nekem bejön!
2010. okt. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

szerintem nem is nagy.. és tényleg beszéltünk már a szexről és egyikünk se akarja még.. egyébként ha mindenáron csak lefektetni akarna, megtenné a kocsiba is szerintem.. és be fogom majd mutatni, csak azt nem tudom még hogy mikor lenne a legjobb. (kolis vagyok és ígyis keveset vagyok a szüleimmel mert tanulnom is sokat kell. és hamár tanulás, mióta összejöttem a barátommal azóta lényegesen jobban tanulok mint korábban, anyu is megjegyezte már hogy mintha jó hatással lenne rám ez a srác.)


amúgy köszi a válaszokat:D

2010. okt. 5. 16:09
 7/20 anonim ***** válasza:
77%
hát azt vonakodom elhinni, hogy a srác nem akarja még a sexet.
2010. okt. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Bízd az időre a dolgokat, az mindent megold. Valószínű, hogy korainak tartják az ottalvást, várjatok még, és ha a szüleid is látják, hogy kitartotok egymás mellett, biztos nem lesz kifogásuk. Főleg, ha közben személyesen is megismerik a srácot. Nem a korod miatt, hanem a kapcsolat rövidsége miatt nem engednek még. Szerintem. Hagyj időt nekik és magatoknak is. Tény, hogy nem kell együtt aludni, ha csak a szex lenne a fontos. Bízz a szüleidben, hogy ők is bízhassanak benned.
2010. okt. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
És miért a lány megy a fiúhoz? Talán a szüleid könnyebben elfogadnák, ha ő menne hozzátok. Őt már biztosan nem kérik számon, ha 21, a te szüleid pedig "szem előtt tarthatnának" titeket. A lefekvés egyébként tényleg nem az ottalváson múlik, ez igaz.
2010. okt. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
52%
én se engednélek el, nagyon fiatal vagy még, a pasi idős és messze lakik, egyébként se engedném az ott alvást.
2010. okt. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!