Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Felek hogy szuleim...

Mit tegyek? Felek hogy szuleim nem engednek fel a baratomhoz (pasimhoz) Pestre mar talalkoztam a fiuval de felek h nem engedik meg hogy felmenjek Valami szulopuhitos modszer? Mit mondjak h elengedjenek. Az ut 1,5ora busszal 14/L SOS

Figyelt kérdés

#pasi #engedely keres #szulopuhitas
2014. júl. 30. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen tökéletesen megértem,hogy nem engednek el Pestre. Max azt engedném,hogy eljöjjön HOZZÁNK.
2014. júl. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

Egyetértek az 1-essel.

Mennyi idős a fiú? Hányszor találkoztatok? Hol ismertétek meg egymást?

Ezek is fontosak, hogy segíthessünk, mert ha 20 éves, 1-szer találkoztatok, akkor megérthető.

Bár én ( mint szigorú szülő ) azt mondom, hogy 14 évesen, ha 3 éve jártok, veled egyidős, és jól ismerem a gyereket, akkor sem engednélek el Pestre vagy 1,5 órányi busz útra ( +az ott eltöltött idő + a haza út, tehát durván min. 5 óra ), max. ide a szomszédba.

2014. júl. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen? Menj anyukáddal együtt, egyedül nem engednélek.
2014. júl. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Valószínűleg bármit mondasz, nemet fognak mondani. Főleg ha az az elvük, hogy ne a lány fusson a fiú után.

Miért nem megy a barátod hozzád?

2014. júl. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
mert mar lejott hozzam...nekem kene mennem
2014. júl. 31. 13:47
 6/9 A kérdező kommentje:
egy idos velem...
2014. júl. 31. 13:48
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

Neked KÉNE?!?!?!


Ezt úgy érted hogy ő követeli hogy te menj fel? Vagy ellenkező esetben otthagy vagy mi?

2014. júl. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Most komolyan miert forgatjatok ki a szavaimat?? ha nem tudsz olyan valaszt irni ami neked is megfelelne az en cipomben kerlek ne irj ide semmit koszonom!
2014. aug. 1. 01:37
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem normálisan írtam, a kis 14 éves fejeddel ne próbálj engem kioktatni.
2014. aug. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!