Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem érdekel rajta kívül senki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érdekel rajta kívül senki és semmi más de ő 29 én meg 17 es van még más baj is hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Mindig ettől féltem hogy olyanba szeretek be akibe nem kéne.

Az hogy 29 éves engem nem zavar és azt hiszem ez a legkisebb gond.

A másik az az, hogy ennek a fiúnak élettársa és gyereke van.

A harmadik meg az hogy ennek a fiúnak az élettársa , anyam masodunokatestverenek a mostoha lánya, de olyan mintha az apja lenne.

Mi ezt nem tudtuk az elején aztán kiderült, de hogy őszinte legyek akkor már nem érdekelt semmi csak ő.

Anyám nem tartja az apjával a kapcsolatot de régen tartottak de már vagy 20 éve semmi.


A fiúnak tetszem , szimpatikusak vagyunk egymásnak működik a kémia minden, de nem tudom hogy milesz ebből. ...

Ha nem foglalkoznék vele egy életre bánnám mert szerelmes vagyok belé és tudom hogy ő is fél attól hogy belém fog szeretni mert látni rajta.


Hogyan tovabb szerintetek?


2017. jan. 25. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:

"A másik az az, hogy ennek a fiúnak élettársa és gyereke van. "

hát már korán kezded a k.rválkodást.

2017. jan. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen igazad van , nyílvan te ennyiből eltudod dönteni igaz?
2017. jan. 25. 22:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, minden infót megadtál hozzá.
2017. jan. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben. Rád hagyom a dolgot.
2017. jan. 25. 22:40
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem hagyd... Te is leírtad: a férfinek felesége és gyereke van. Tudnál azzal a tudattal élni, hogy egy család miattad ment szét? Hogy a gyerek az apja nélkül nő fel? És mi van, ha mégiscsak elválnak egymástól és elkezdtek járni? Mit vársz ettől a kapcsolattól? Mert abban biztos lehetsz, hogy egy 29 éves férfi, akinek már egyszer volt felesége és gyereke is van, nem csak kézenfogva akar majd sétálgatni... Az a nő nem beleesett abba gyűrűbe, hanem tudatosan az ujjára húzták. És hogyha nem működik a kapcsolatotok? Itt már nem csak az a tét, hogy egy barátnőd nem fog veled szóba állni, mert lecsaptad a pasiját a kezéről...

Úgyhogy szerintem hagyd.


17/l

2017. jan. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi komoly. A srác gondolom kezd pánikolni, hogy 29 éves, már családja van, és mostantól örök életére kimarad a csajozás élményéből, csak az otthoni nő van, aki lehet, hogy mondjuk el is hízott, vagy más módon nyomott hagyott a külsején a szülés, ezért kisebb a vonzereje.


És a pánik miatt valószínűleg úgy van vele, hogy nem kéne teljesen lemondani a csajozásról, főleg ha egy 17 éves lányról van szó (és a 16-20 közötti lányok a legjobbak).

Te meg ott vagy kéznél, gondolom igyekszik úgy alakítani a helyzetet, hogy párszor meg tudjon fektetni, ellenben be is akarja biztosítani, hogy teljes mértékben titokban maradjon a dolog.


Ne lepődj meg, ha majd elkezd hitegetni, hogy valójában milyen mély érzései vannak irányodba, de ne dőlj be. Csak így akar hozzájutni a testedhez, és a titoktartásodhoz.


Ugye nem feküdtetek le?

2017. jan. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem nem is fogunk inkább leszek egy életre boldogtalan de befejeztem vele
2017. jan. 26. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!