Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kezdem elveszíteni a reményt,...

Nem mondod :D kérdése:

Kezdem elveszíteni a reményt, hogy lesz ennél jobb is. És kezdek elérni ahhoz a ponthoz, ahol már semmi és senki nem érdekel. Van valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
25 éves lány vagyok és nem vagyok képes megalkudni, csak azért, hogy legyen valakim. Nem arról van szó, hogy óriásiak lennének az elvárásaim, hanem arról, hogy nem jövök össze akárkivel, csak azért, hogy ne legyek egyedül...
2016. nov. 17. 00:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
Magyarul lopod a levegőt mások elől...
2016. nov. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Mintha magamat hallanám. Mondjuk én szeretek egyedül lenni, valahogy nem is sokáig tudom elviselni magam mellett az embereket, de lehet, hogy csak azért mert eddig nem a megfelelő személyekkel találkoztam. De válaszolva a kérdésedre nem, nem vagy egyedül. :) 25F Basszus .. nem ártana már aludnom. :D
2016. nov. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Blade Bone ***** válasza:
0%
Te mán nő vagy, ne hisztizzél, nem kell megalkudni, meg semmi ilyet, de azért te is tégy meg amit csak lehet annak érdekében, hogy elősegítsd a kezdetleges fázisban a dolgok kibontakozását. Ennyi a trükk. :)
2016. nov. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%

"Biztos egy bombanő vagy és várod a gazdag pasit, nem állsz le az egyszerű gyárimunkással. Bezzeg a kommunizmusban!"

(Bombanős idióta)


Majd idővel megtalálod a párodat, csak ne savanyodj be, ismerkedj és maximum két macskánál állj meg.

2016. nov. 17. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Akkor keress kitartóan és foglald le magad mással pl. Barátok, kutya, hobbi, tanulás, nyelvek, munka stb.


Én meg pont a másik oldal vagyok, ami még rosszabb... Kapcsolatfüggő. Addig nem nyugszom míg valakivel nem tudok kapcsolatot létesíteni. Ha nem jön a komoly akkor előbb utóbb belemegyek olyanba is amiről tudom hogy nem lesz jó nekem hosszú távon.

Mostani párommal is úgy jöttünk össze, hogy az exem nem tudta mit akar már tőlem, össze vissza csalt, közben összejöttem egy fiúval aki nem is tetszett és baromira idegesített és közben megismertem a mostani páromat, akivel már 3 éve együtt vagyunk.

2016. nov. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Hasonló cipő? Óóóóó de még mennyire. Teljesen így vagyok én is.

25/L

2016. nov. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Első: bakter, mekkora idióta vagy :)


...Szerintem túl sokat nem kell rajta agyalni. Minél többet foglalkozik vele az ember, annál kínkeservesebb lesz az egész. Éld az életed, ahogyan jónak látod, és amikor nem is gondolsz rá, akkor..történik valami. Mindig... idő kérdése :)

2016. nov. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
Nem kell megalkudni, nincs kőbe vésve, hogy kell lennie valakinek csak azért, hogy legyen. Ha lesz, lesz, ha nem lesz, akkor nem lesz. Rengeteg kapcsolat/házasság éppen azért megy tönkre, mert az emberek sokkal inkább arra utaznak, hogy legyen, mintsem arra, hogy milyen legyen.
2016. nov. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Ez teljesen normális. Én is így vagyok, de bármibe fogadnék, nekem nehezebb megfelelőt találni, mint neked. :)

De értelmetlen "feladni", csupán maradj nyílt, szocializálódj és várd megfelelő alkalmat.

Ha nem éled meg negatívan, csak vágyódsz rá, sokkkkkkkkkaal jobb lesz.


Tanítvány: Mennyit kell várni boldogságra?

Mester: Ha várunk, nagyon sokat.

2016. nov. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

6-os vagyok.

Utolsó!!! Szívemből szóltál!!!

2016. nov. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!