Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Régi barátságból szerelem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régi barátságból szerelem?

Figyelt kérdés
Régen amikor 10 éves voltam (4.-es) volt egy lány akinek "tetszettem". Mert hát ugye 10 évesen szerintem nem igazán vannak tisztában a gyerekek a szerelemmel. Szóval akkor megmondta nekem a lány hogy tetszem neki. Engem akkor még bem izgattak a lányok így és visszautasítottam. Amikor 5.-es lettem ő már nem abba az iskolába járt. 8 éve nem is beszéltünk. Viszont facebook-on szoktam látni ha posztolgat. Szép lány lett belőle. Az a lényeg hogy így 8 èv utàn úgy érzem szerelmes vagyok belé! Nagyon szeretnék vele újra össze ismerkedni. Szerintetet mennyi gáz csak úgy rá írni 8 év semmi után? :/

2017. jan. 26. 01:22
 1/4 anonim ***** válasza:
írj rá kérdezd meg hogy van :'D
2017. jan. 26. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak nem fura az ha 8 év után csak úgy elkezdek utána érdeklődni?
2017. jan. 26. 11:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem fura!
2017. jan. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sztepi ***** válasza:
Véleményem szerint, ha már 8 éve nem beszéltetek, valószínüleg nem vagy szerelmes belé, maximum tetszik, meg szereted a vele közös emlékeket. De am nem fura.
2017. jan. 27. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!