Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lépjek? 15/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek? 15/L

Figyelt kérdés
Egyik legjobb baratom bevallotta hogy tetszem neki. Viszont egy masik lany is tetszik neki es azt mondja hogy idore van szüksége es mindig szeretni fog. Ma amikor megolelt olyan fura volt. Kibontakoztam az olelesebol de o meg kozel mellettem maradt, ez szokatlan volt tole ilyet meg csak egyszer csinalt. En nem maradtam tovabb mellette mert a masik baratom varta hogy koszonjek el tole is.

2016. dec. 15. 20:47
 1/6 anonim válasza:
100%
Az ilyen kamaszoknál az van -hasonlattal élve- hogy a fiúk több botot is tartanak a vízben, és arra csapnak le, amelyiken előbb van kapás, ha érted mire célzok.
2016. dec. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen ertem
2016. dec. 15. 23:19
 3/6 anonim válasza:
Szerintem ne csinálj semmit, élvezd a figyelmét és ha majd komolyabbra fordul, akkor ha bejön akkor járjatok, ha nem akkor utasítsad vissza, csak ne éld bele addig magad nagyon...
2016. dec. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tegnap meg ez tortent: Oldalrol atolelt es ott tancikalt velem a jardan jobbrol balra dulongelve. Mig dulongeltunk tok kozel volt hozzam mar megint es el akart tolem koszonni de en meg nem akartam egyedul hazamenni ezert kerdezte h nem szeretsz? Dulongeles kozben ereztem h a fejem a mellkasan van. Nem valaszoltam semmit nemtudom miert nem valaszoltam. Atmentunk az úton es folytattuk utunkat masik baratunkkal, aki varta h kapcsolodjunk hozza. Elkezdtek csuszkalni a jardan aztan megszolaltam h amugy nekem haza kene mennem. Atvagtunk a fuvon es igy haza. Hazam elott kozelebb volt hozzam a Jancsi (kitalalt nev) viszont en elobb a masik baratomhoz mentem h ot oleljem meg. De ezt mindig direkt csinalom h az utso olelest a tole kapjam.
2016. dec. 17. 19:39
 5/6 anonim válasza:
Csuda tudja mi van a fejében, de nekem fiuszemmel ugy tűnik élvezi hogy rajongsz érte (nyilván érzi) nem kizárt hogy több vasat tart a tűzbe, vagy nem is akar semmit csak tetszik neki hogy tetszik neked.
2016. dec. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5 mondta h hagyjak neki idot, tudja h nekem tetszik o

Ezen a heten megakart csokolni

2016. dec. 18. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!