Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú, hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, aki tetszik egy ideje, viszont már öt éve annyi a napi kommunikációnk, hogy "Szia" - "Szia". Nagyon visszahúzódó lány vagyok, de szeretnék közelebb kerülni hozzá, szeretném ha ő is megismerne engem és én is megismerném őt jobban, viszont katasztrofális vagyok beszélgetések kezdeményezésében és nem tudom mit mondhatnék neki, mivel kereshetném fel. Nem tudom, hogy ő hogyan viszonyul hozzám, nem tudom hogy kedvel-e vagy érez-e irántam valamit, de mégis valamiért úgy érzem, hogy lehetne köztünk valami, ha tényleg elérném, hogy közelebb kerüljek hozzá valamilyen módon. Amennyire megismertem az évek alatt, úgy látom hogy elég sok közös van bennünk. Semmiképp nem szeretnék nyomulósnak hatni, de furcsának sem, vagy nem is tudom, hogyan fogalmazzak. Mármint, most vagyunk tizenegyedikesek, ez az ötödik tanévünk együtt, de eddig szinte sohasem beszéltünk, szóval ha most így hirtelen elkezdenék a nyakán lógni, az lehet hogy furcsa lenne, de nem tudom. Tehát az volna a kérdésem, hogy szerintetek mit tehetnék?
2017. jan. 27. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
Lánykén t ne akaszkodj egy fiúra sem. Ha tetszenél neki is, akkor ő közeledne hozzád.
2017. jan. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Figyelj lehet hogy sokan fikázni fognak ezért a válaszért de szerintem tudok segíteni. Én is ugyan ezzel szenvedtem és én beszéltem vele és megismertem. Ha, van egy jófej barátnőd kérd meg rá hogy segítsen nyíltan beszélni. Remélem tudtam segíteni! Sok szerencsét! :)
2017. jan. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!