Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tetszhetek neki? Sok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszhetek neki? Sok jel utal erre, szerintetek?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy ez a százezredik ilyen kérdés,unalmas,szánalmas,stb,de kérlek,segítsetek.

Van egy fiú az osztályból,akivel 3-4 éve jóban vagyunk,de én eddig mindig csak barátként néztem rá.Mostanában már azt hiszem,kicsit többet érzek iránta,szeretném,ha többek lennénk.

Elég félénk vagyok,így kettesben nem sokat beszélünk,de ha igen,akkor látom,hogy mindig őszintén mosolyog,figyel,olyan dolgokat is megjegyez rólam,amiket nem is gondolnék,stb.Szünetekben is sokszor figyel,barátaival is jóban vagyok,így sokszor bevonnak a beszélgetésbe.Mondta már,hogy bír,hogy szépnek gondol(nem nekem,barátaitól tudom),stb.

Barátnőm már kiszedte belőle,hogy valaki tetszik neki,de hogy ki,az titok.

Szerintetek lehet esélyem?Mi az a jel,ami alapján tudhatom,hogy többet akar barátságnál?


14/L



2017. jan. 27. 19:01
 1/3 anonim válasza:
100%

Szia! :)


Szerintem nagyon nagy esélyed lehet nála! Hajrá! :) Szurkolok neked! ^^ 15/L

2017. jan. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 CFB ***** válasza:
Én is szurkolok!!! ^^
2017. jan. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 CFB ***** válasza:
Én is szurkolok!!! ^^ 14/L
2017. jan. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!