Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszhetek vajon neki? (A...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek vajon neki? (A többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam aki folyton engem néz óra közben, szünetekben mindig "véletlen" ugyan abban a teremben van mint én. Lehet hogy én reagálom csak túl vagy tetszem neki?

2015. márc. 21. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Osztálytársak vagytok könyörgöm!szerinted melyik teremben kéne lennie?!😂😂az még magában nem jelent semmit hogy néz énis szoktam nézni az osztálytársaimat,mert a plafont nem bámulhatom.kérdezd meg tőle vagy a haverjaitől ha nem mered akkor kérd meg az egyik barátnőd hogy kérdezze meg tőle
2015. márc. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsi nem mondtam ez itt nem Magyarország. Anglia ebédszünetben (40perc) oda megyünk ahova akarunk. Hozzáteszem az iskolám vagy nyolcszor akkora mint átlagosan egy Magyar suli.
2015. márc. 21. 17:04
 3/4 krisi22 válasza:
Az előző válaszolónak igaza van! Nehéz egy kívülállónak eldönteni ezt. Kérdezd meg tőle és maximum nemet mond... Ez így működik, máshogy nem lehet megoldani. ( Eléggé érdekel milyen lehet Angliában tanulni és lenne pár kérdésem, ha van kedved írj üzit és akkor dumálnánk róla.)
2015. márc. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tetszhetsz
2020. jún. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!