Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha én nem akarok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha én nem akarok lefeküdni vele?

Figyelt kérdés

Van egy fiúm,lassan 3 éve még nem feküdtünk le egymással. Én 17/L a fiú pedig 19 éves. A kapcsolatunk elején letisztáztam, hogy egy darabig biztosan nem fogok lefeküdni vele. Azt mondta semmi baj ő vár.. A három év alatt kb 7-8 alkalommal beszéltünk még erről. Viszont egy héttel ezelőtt ismét szóbajött és azt mondta,hogy neki ez már egy ideje nagyon nehéz. Azt mondtam várjon még egy hónapot. Azt mondta rendben. De két nap múlva összefutottam az egyik. Haverjával és elkezdtünk beszélgetni

egészen normális volt de aztán mikor előkerült a kapcsolatom azt mondta,hogy nem tudja mit csinálok a párommal de szegény teljesen megváltozott már annyira nem is beszél velük. Mikor pedig egyszer kétszer elmegy velük bulizni, nem csinál semmit csak ül és rá se mer nézni másokra nehogy kísértésbe essen. Ez nekem nagyon furcsán hamgzott... És ott van a baj,hogy én még mindig nem akarok lefeküdni vele,de nem akarom elveszíteni. Mit tegyek?



2017. jan. 28. 16:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%

"Figyelj ide, Béla, nem állok készen erre, ha tetszik megvársz ha nem arra van a kijárat"

Ez csak egy vicc ugye? Nem kényszerithet, ha emiatt elhagy akkor nem is szeret igazán. De ha pl nagyon akarsz valamit, legalább egy sztriptizt nyomj le neki. Mármint ne érts félre, ne ugy mint egy hülye lotyo. Hanem érzékien. Ha gondolod, irhatok priviben.

2017. jan. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%

Mi az oka annak, hogy nem akarsz lefeküdni vele?

Ha hamarosan pedig ez nem történik meg, akkor ennek az egésznek vége lesz. Gondolj bele. Lassan 3 éve vagytok együtt, és milyen aranyos a barátod, hogy több évet is képes rád várni, és még mindig nem hagyott el emiatt. Valamennyire megtudom őt érteni emiatt.

El kell döntened, hogy mit szeretnél jobban, mert így most már könnyedén elveszítheted a barátodat. Elhiszem, hogy nem szeretnéd elveszíteni őt, de valamit akkor is tenned kell, mert ez így nem lesz jó. Előbb vagy utóbb, de felfogja adni.

2017. jan. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
pff szerencsétlen csávó ennél kegyetlenebül nem is bánhatnál vele ez tényleg kb már kínzás lehet neki...
2017. jan. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát nem szeretném kínozni..
2017. jan. 28. 17:24
 5/16 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem meg nem kinzas. Férfiként irom, ha a lanyt igazan szeretnem, es azt mondana hogy csak házasság utan, az is rendben lenne.

Ez egy ilyen dolog, hogy dolgoznak a hormonok, es kivan. Kuvanjon csak. Ha nem akarsz lefeküdni vele, akkor ezt tisztazd le. Ha nem képes emiatt varni, hidd el, nem erdemel meg.

2017. jan. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem sem kínzás. Ne érezz mások véleménye miatt érzelmi pressziót! Nem árultál zsákbamacskát, és a fiúd ezt el is fogadta. Így korrekt.

Egyébként nekem kissé gyanús ez a haver. Nem a fiúd intézte ezt a "véletlen" összefutást?

2017. jan. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,hogy ki intézte de ha tényleg el volt tervezve,hogy találkozzunk akkor ez egy elég szemét húzás volt. Habár nem hiszem,hogy ezt ő rendezte. Megpróbálom elmondani neki, hogy még mindig nem szeretném. Remélem, hogy tud még várni. Köszönöm az eddigi kommenteket.
2017. jan. 28. 20:15
 8/16 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem még kínzás. Ha a kapcsolat elején elmondtad volna, hogy házassàgig nem vagy tényleg nagyon sokáig várnia kell, azt mondom oké. De szerencsétlen.... Látod, hogy próbálkozik. Valamit csinálj mert tényleg el fogod veszíteni.
2017. jan. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Leginkább azzal van probléma,hogy félek.. Nem tudom,hogy milyen érzés lehet. És amúgy sem vagyok szép mesztelenül. Lehet,hogy nem is tetszenék neki. És olyan idegen nekem még a szex.
2017. jan. 28. 21:38
 10/16 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem szeretnél még, akkor nem feltétlen kell még lefeküdnöd vele, de azért legyen valami petting legalább.
2017. jan. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!