Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha én nem akarok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha én nem akarok lefeküdni vele?

Figyelt kérdés

Van egy fiúm,lassan 3 éve még nem feküdtünk le egymással. Én 17/L a fiú pedig 19 éves. A kapcsolatunk elején letisztáztam, hogy egy darabig biztosan nem fogok lefeküdni vele. Azt mondta semmi baj ő vár.. A három év alatt kb 7-8 alkalommal beszéltünk még erről. Viszont egy héttel ezelőtt ismét szóbajött és azt mondta,hogy neki ez már egy ideje nagyon nehéz. Azt mondtam várjon még egy hónapot. Azt mondta rendben. De két nap múlva összefutottam az egyik. Haverjával és elkezdtünk beszélgetni

egészen normális volt de aztán mikor előkerült a kapcsolatom azt mondta,hogy nem tudja mit csinálok a párommal de szegény teljesen megváltozott már annyira nem is beszél velük. Mikor pedig egyszer kétszer elmegy velük bulizni, nem csinál semmit csak ül és rá se mer nézni másokra nehogy kísértésbe essen. Ez nekem nagyon furcsán hamgzott... És ott van a baj,hogy én még mindig nem akarok lefeküdni vele,de nem akarom elveszíteni. Mit tegyek?



2017. jan. 28. 16:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
85%

Nézd fordítva.

Te le akarsz feküdni a barátoddal de Ő nem akar veled, mert nem készült még fel rá, és 3 év alatt egyszer sem mutatta meg, hogy vonzónak tart. Mit éreznél?


Mi az első kérdés: Nem bízol bennem? Nem szeretsz? Nem vonzódsz hozzám? Mi az oka annak, amiért nem akarod?

Én megértem, hogy nem készültél fel rá, de a szex nem azon múlik, hogy mire készülsz és mire nem.


Ezt most neked, mint nő a nőnek mondom: Egyetlen egy férfi van az életemben, vele is feküdtem le először és azóta vele vagyok immár 5 éve. Amikor összejöttem vele, 17 éves voltam. Nem adtam oda magam neki fél évig. Ő nem volt már szűz, én viszont igen és bennem is felléptek gátlások, mint ahogy most benned.

Nagyon szerelmesek voltunk egymásba (és még most is azok vagyunk) és a negyedik hónap körül csak a pillanat hevében ledöntöttem az ágyra. Nem akartam semmit, nem is készültem fel a szexre, csak éreztem, hogy még jobban meg akarom ismerni.

Levetkőztetett és én annyira megbíztam benne, hogy hajlandó voltam minden gátlásomat levetve megmutatni magam meztelenül. És azt mondta, hogy gyönyörű vagyok.


Hidd el nekem, hogy nem tudod behatárolni, hogy mikor állsz készen. Én sem álltam készen, de az a petting időszak KELL! Mert megismered a másik testét, megtudod, hogy mit szeret és mit nem.


Ne érts félre, nem akarom rád erőszakolni, hogy de igen is mutasd meg magad neki. De nem gondolod azt, hogy 3 év alatt ki kellett volna alakulnia egy olyan bizalomnak és szerelemnek, ami legalább azt eléri benned, hogy lásson meztelenül?


És látod, a barátod nagyon szerelmes beléd. Rá sem néz senki másra, nem hűtlen. Akkor mi a baj?


Szeretkezés nélkül a legjobb kapcsolat is meghal.

2017. jan. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
76%

Ha 3 év után ennyire nincs bizalmad az emberben, arra mit lehet mondani?

Egyébként kedves tőle, hogy ilyen régóta vár.

Meglehet érteni a te allaspontod is, akkor veszitsd el, amikor úgy érzed, különben nem lesz jó igazán.

Sok lesz a stressz..

Mi történhet?

Vagy kivarja, míg te is akarod, vagy külön utakon folytatjatok.

Majd kiderul...

2017. jan. 29. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Csak akkor feküdj le vele ha te is akarod!!!!

De tényleg csinálj valamit mert nem fog örökké várni. Legalább verd ki neki vagy hagyd hogy kicsit fogdosson. És lehet hogy meg is tetszik neked a dolog és akarni fogod te is. És általába az első mindenkinek fáj (nyilván lányoknak) de ettől nem kell megijedni utána hidd el hogy nagyon jó lesz. De ha oda juttok akkor beszéld meg a barátoddal hogy te kicsit félsz ettől és legyen óvatos stb. Ha vigyáz az elsőnél és lassan "belejössz" akkor hidd el élvezni fogod.

De ha javasolhatom először próbáljátok ki hogy megujjaz és akkor nagyjábol lesz már valami fogalmad arról hogy kb. milyen érzés.

18/L

2017. jan. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó,hogy nem bízok benne,hanem arról,hogy nekem még idegen a szex és éretlennek tartom magam hozzá. Viszont lassan hozzá kell kezdjek valamihez mivel így tényleg elfogom veszíteni. Köszönöm a válaszokat!
2017. jan. 29. 14:07
 15/16 anonim ***** válasza:
Hali, végül mi lett? :)
2018. márc. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Szia. Azóta is együtt vagyunk, és igen, lefeküdtem már vele :))
2018. ápr. 5. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!