Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha nagyon tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nagyon tetszik egy lany?

Figyelt kérdés
Sziasztom. Arrol lenne szo hogy van egy lany aki eszmeletlenul bejon es nem tudom hogy mit tegyek. Reggelente egy buszal megyunk. Az lenne a gond ha netantan oda mennek hozza beszelgetni vagy valami es nem jonne ossze vagy elutasit az eleg gaz lenne es azt nem akarom hogy meg egy ket evig lasson mert nagyon irritalna. Kerhetnek segitseget? :(
2017. jan. 28. 21:59
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Es szerinted mennyire nezne a kulsot? Mert a lany egy normalis szep lany kicsit nepszeru is es szted ossze is tudna jonni egy 3evvel fiatalabb sracnal?
2017. jan. 29. 11:48
 12/13 anonim ***** válasza:
#8 Bogi te vagy az? Xdd
2017. jan. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem, én Dorka vagyok. :/

(8-as voltam)

2017. jan. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!