Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha valaki utólag jön rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki utólag jön rá, hogy nem kellett volna valakit ellöknie magától, akivel még el sem kezdődött a dolog, az visszacsinálható?

Figyelt kérdés

Másfél hónapig neten leveleztem egy lánnyal. Nagyon bejött külsőre, szexuálisan, belsőre is és bevallom komolyat tervezgettem Vele. Aztán találkoztunk, külsőre továbbra is tetszett nekem, és szexuálisan is nagyon mozgatja a fantáziámat, bár a személyiségében nem éreztem azt a hű meg ha-t elsőre és így randi után, így eltűntem két hétre, amin Ő teljesen kiakadt, hetekig írt, hogy - egy jól sikerült randi után, ahol megcsókoltam, fogtam a kezét és a kettőnk jövőjéről beszéltem Neki - miért tűntem el. Nem válaszoltam Neki egy üzenetére sem, majd kb 2 hét után megírtam, hogy nem éreztem magamban azt az érzést. Hülyeség volt? Kicsit bánom a dolgot, mert ez a lány úgy érzem, komolyan szeret engem és hiányzom is Neki. Nagyon rosszul is érzem magam. Lehet kellett volna még egy esélyt adnom a dolognak és nem egy randi után dönteni kettőnkről?

Vagy egy randi még semmit nem jelent?



2015. jún. 25. 15:22
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt hozzátenném, hogy a lány megírta, nagyon csalódott bennem, ahelyett, hogy őszinte lettem volna leléptem és elmenekültem illetve, hogy esélyt sem adtam kettőnknek. :(
2015. jún. 25. 15:27
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Egy randi még nem jelent semmit, de "egy jól sikerült randi után, ahol megcsókoltam, fogtam a kezét és a kettőnk jövőjéről beszéltem Neki" - így már azért más a helyzet. Ha bizonytalan voltál, miért tettél úgy, mintha biztosan tudnád, hogy lesz folytatás? Így átverted magadat is, őt is!


Én egy ilyen bizonytalan pasival nem tudnék mit kezdeni...


Legközelebb az első randin csak beszélgess, ismerd meg minél alaposabban a másikat, ne közeledj, ne tervezgess közös jövőt, hanem jelezd, hogy tetszik, de később fogod tudni eldönteni, hogyan tovább.

2015. jún. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
# 1: Ebben tökéletesen igaza van. Tényleg nagyon gyáva megoldás nem válaszolni az üzenetekre.
2015. jún. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Két hétig azon matekoztam, hogy mi legyen, mert ha rá gondolok, akkor eléggé működik a kémia, ha érted mire gondolok.
2015. jún. 25. 15:31
 5/9 anonim ***** válasza:
# 4: és akkor miért nem mondtad el neki, hogy elbizonytalanodtál, át szeretnéd gondolni?! Inkább nem válaszolsz az üzenetekre... neked hogy esne, ha ő nem válaszolna az üzeneteidre?
2015. jún. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mondta is, hogy nagyon megbántottam és nem biztos, hogy egy ilyen megbízhatatlan pasitól - aki otthagyta a bizonytalanságban, egyedül az érzéseivel - akarna bármit is. :( Azt mondta, hogy lehet még szexet sem.
2015. jún. 25. 15:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Eléggé bunkó voltál, szerintem megérdemled. Még ha meg is bocsátana neked, akkor sem bízna meg benned hosszú hónapokig.
2015. jún. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én biztos, hogy ha egy srác ilyet csinál velem az életben nem fogok vele újra találkozni.
2015. jún. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 csingilingg84 ***** válasza:
Nem hinném, hogy visszacsinálhatnád...:/
2015. jún. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!