Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az ilyen "fiúk", miért ritkák?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen "fiúk", miért ritkák?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Nagyon vonzanak a hasonló típusú fiúk.

Igen, az első, és az utolsó képeken lévő fiú FTM transz.

A kézfestés, kiegészítők, minden vonz rajtuk.

Az, hogy bírnak mások lenni, különlegesek, önmaguk ebben a kétszínű világban.

Természetesen nem magyarok.

Hol találhatnék hasonló típusú fiút? Bírom bennünk, hogy okosak, viccesek is.Beszélgettem velük, sajnos neten, oda vagyok a szemályiségükért, de ilyen beálítottságú fiút, nem láttam itt Magyarországon, külföldre meg sajnos csak később lesz alkalmam menni.Kérlek buta, becsmérlő válaszokat ne , ha nincs okos dolgot amit mondanál, ne fecséreld az időd.

17/L Panszexuális.



2017. jan. 30. 11:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

a megjelenés és a belső értékek nem mindig azonosak. Ilyen megjelenésű fiúkat, férfiakat láthatsz itt is, csak nem biztos, hogy okosak :)

De vannak igazi egyéniségek, okosak és kedvesek, csak lehet, nem festik magukat :)

2017. jan. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Itt is?

Nem hinném.Láttam hasonlókat, de azok tényleg buta bájgúnárok voltak, kicsit sem okosak, viccesek.

Az első fiú, még szorongással is küzd, és az ahogy hozzááll a témához, segít másoknak...Hihetetlen...Belső, is külső is annyira vonz, hogy azt le nem lehet írni.

2017. jan. 30. 11:58
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Én mindvégig azthittem, hogy magadról linkelted a képeket és fiút keresel.

De a képeken fiúk vannak?? Azthittem lány.


Miért tetszenek a kislányos fiúk?

Azért nem találsz ilyen "fiút" (lol), mert egy normális génnel rendelkező egészséges srác, szőrösödik, férfiasodik, erősödik. A képen egy baba arcú kislány van.


Vagy lehet valamit félreértettem. Lányokat keresel akik fiúknak adják ki magukat?

Bocsi én ezt nem értem. (Mondjuk van egy ilyen rokonom)

17/F

2017. jan. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Én mindegyikről azt gondoltam, hogy lány :S

Talán azért ritkák, mert furcsák.

Egyébként nem csak annak lehet kellemes, jó személyisége, akinek nagyon eltérő a külseje, szexuális beállítottsága az átlagtól.

2017. jan. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát én mindenhol ilyeneket látok, ha megyek reggel a buszon ott vannak és vinnyognak, ha az utcán megyek, akkor vmelyik padon tuti hogy ezek vannak. Sajnos ez a 14-17 éves generáció most ilyen korcs.
2017. jan. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Miért értettetek félre engem?

Igen FIÚK! NEM LÁNYOK!

A SZŐRÖS, nagydarab izomagyú fiúktól felfordul a gyomrom!!!

Mindenhol ilyenek vannak?

Na ne hülyíts.

Ha az izomagyú, 30 kilós pávákra gondolsz, akiktől a humor, az okosság messze áll akkor hagyj.

Igen, olyanokat énis látok de ezek a fiúk egy teljesen más stílus.

2017. jan. 30. 12:44
 7/26 A kérdező kommentje:
2017. jan. 30. 12:46
 8/26 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


Igen.Ez a típus tetszik, nem a mai Justin Bieber típusú bolondok.

2017. jan. 30. 12:48
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyenek itthon is, hidd el.

És pont a te korosztályodban.

Én 21 éves vagyok, szóval alig idősebb, mint te, de ha körbenézek, én mindegyik fiút ugyanilyennek látom.

Kicsit feminimnek, nem meghatározható neműnek.... A szemeben a 15-20 éves fiúk 90%-a ilyennek tűnik. Menj el plázákba, ott renegeteg ilyen stílusú van, az a "gyűjtőhelyük".

Pedig én is lány vagyok, mielőtt rákérdeznél.


A kommentelőknek pedig csak megjegyezném, hogyha elolvasták volna rendesen a leírást, és nem csak a képeket nézték volna meg, ott van a végén, hogy a lány panszexuális. Ha utána néznétek, akkor már sem lenne érdekes, hogy ő miért pont az ilyen stílusú fiúk társaságát keresi.

Viszont az, hogy mennyire önmaguk, ezt elég fura kielemezni. Ugyanis mindannyian ugyanúgy néznek ki (mindenféle sértés nélkül), szóval az, hogy egyéniségek, távol áll tőlük.

Nem tudom, hogy barátságból vagy párkapcsolat miatt szeretnél ismerkedni velük, de hidd el, nem mindegyik olyan okos, vicces, különleges, udvarias, mint mutatja, még ők sem! Interneten keresztül mindenki olyan énjét mutatja, amivel elbűvöli a másikat, mert csak így szereznek több tízezer követőt. Szóval ne dőlj be nekik addig, ameddig személyesen jól meg nem ismered őket.

Az meg nekem is sértés, hogy szerinted vannak ők, a pávák, és a "szőrös, nagydarab, izomagyúak", mert akkor még találkoztál férfival. Szóval ha te nem kérsz a sértegetésekből, akkor te se sértegess másokat, hogy ennyivel elintézed a magyar fiúkat/férfiakat!

2017. jan. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Igazad van, bocsánat a sértegetésért.És köszönöm szépen a válaszod.
2017. jan. 30. 13:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!