Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ilyen kvalitású lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen kvalitású lányok mennyire ritkák, és nagyjából milyenek az igényeik a fiúk területén?

Figyelt kérdés

-15-20 év között van

-intelligens

-művelt

-szeret olvasni

-konkrét tervei vannak, hogy mit szeretne kezdeni az életével (és nem ilyenek, hogy színész/divattervező lesz...)

-szereti az állatokat

-sportol

-határozott, de nem akar ő lenni a domináns fél

-nem féltékeny

-megbízható

-nem bulizós fajta, de nem is "szürke egér"

-nem néz valóságshow-kat

-érdekli a szex

-ha nem szűz, akkor is maximum komoly kapcsolat

-testalkata: inkább vékony, kerek fenékkel és formás mellekkel (a méret lényegtelen)

-szép arcú (ez nyilván definiálhatatlan... vegyük azt, ami a legtöbb fiúnak tetszik)

-nőies az öltözködése


Nem tudom, hogy mennyire jött át, hogy milyen stílust keresek...


2014. jan. 19. 16:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Külön külön, vagy néhány ebből megtalálható sok lányban, de ha egész életedben pontosan ilyen lányt keresel, akkor egy idei el leszel.
2014. jan. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Rám mindegyik igaz, a kerek fenék-vékony testalkat-formás mellek kivételével.

19L

2014. jan. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Noydra ***** válasza:
Van ilyen, de nagyon ritka...
2014. jan. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az utolsó 3-at kivéve rám minden igaz , de bakker én fiú vagyok :D
2014. jan. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Tegnap találtam egy egy ilyen lányt. Szóval vannak még!
2014. jan. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
-egy*
2014. jan. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkák, és mind foglaltak. Az igényeik is hatalmasak, mert van kikből válogatniuk.
2014. jan. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

ez majdnem teljesen igaz rám :D

szóval vannak

17/l

2014. jan. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
29%

Rám többé-kevésbé mindegyik illik. Pár évvel idősebb vagyok, mint a kiírt, és komoly kapcsolatot sem igazán keresek.


Amennyit a saját igényeimről el tudok mondani: Nyilván az esztétikus külsővel rendelkező férfiakat észreveszem és értékelem, viszont számomra fontosabb az intelligencia, a hasonló gondolkodásmód, a jó humorérzék. Külsőleg kevésbé, belső tekintetében borzasztóan válogatós vagyok. (Nyilván mondhatok akármit, de a magas szőkétől, középmagas, mackós barna hajúig, szemüveges-kapucnis pulcsistól egészen a divatfiúig igen változatos férfiak iránt érdeklődtem már rövidke életem során.)

Sajnos nem szeretem az átlagos "jó fiúkat", érdekesebbnek találom a kicsit önteltebb, de ettől függetlenül jó szándékú férfiakat. Nem szeretem, ha egy férfivel nem tudok vitatkozni - nem feltétlen veszekedni. Nekem lételemem a vitatkozás, imádok érvelni, főleg, mivel intelligensnek tartom magam, szeretem, ha ezt mások is észreveszik. Egy olyan ember mellett nem érzem magam elégedettnek egy vita során, aki két mondat után azt mondja, hogy "biztos igazad van, ehhez én nem értek/nem érdekel/nem akarok vitatkozni". Csinálja végig és vagy tűrje el, ha az érveimmel legyőzöm, vagy pedig tiporjon ő engem a földbe, de ne idegesítsen azzal, hogy mindent rám hagy. Ez számomra egyfajta jellembeli gyengeséget, esetleg papucshajlamot vagy érdektelenséget tükröz. Szeretek olykor-olykor irányítani, de nem szeretem, ha a férfi pincsiként meghajtja magát előttem.

Szexista, rasszista, transzfób, homofób, fedorát viselő, picsogó srácokkal elvből nem állok szóba, vagy olyannal, aki fehér heteroszexuális cisz férfiként azon kesereg, hogy a világ tudomást sem vesz róla. Egy ember igenis ismerje el, és tudja, ha kedvező helyzetbe született, és ne ő próbálja megszabni, mi offenzív és mi nem egy elnyomott embercsoport számára. Az ilyen férfiak a legkevésbé sem érdekelnek, sőt egészen szánalmas kis fatökűeknek tartom őket, és mindkettőnk számára az a legkedvezőbb, ha nem is beszélünk, ugyanis hajlamos vagyok igen durván megalázni az olyan embert, akiről úgy érzem, hogy szar alak - márpedig a fentebb felsoroltakat az esetek 85%-ában annak tartom. Ez alapból kigolyózta nekem a férfipopuláció nagy részét, egyébként.

Soha nem jövök össze olyan férfival, akinek kicsik a kezei és akinek nem tetszik a cipője és aki koptatott farmert visel, vagy aki színes-mintás pólót vesz zakó alá.

Nem tervezek hosszú távra olyan férfivel, aki nem szereti a szexet, aki finnyás a szexben, vagy aki nem hajlandó megcsókolni, miután leszoptam, aki nem ismeri a "nem" szót, vagy aki nevet a nemi erőszakos vicceken.

Szempillantás alatt dobom azt a férfit, aki meg akarja nekem mondani, mit hogyan csináljak, mit viseljek, hogyan viselkedjek, hogyan sminkeljem magam, mit egyek, mit változtassak a testalkatomon, és aki csak úgy tud bemutatni a haverjainak, szüleinek, hogy megkér rá, hogy a saját stílusomat és személyiségemet elfedjem.

Szeretem, ha a férfi tud főzni, és szeret enni.

Nem jövök össze olyan férfival, aki betegesen kötődik az anyjához, aki az utcán szólít le, vagy aki előszeretettel használja a r-banc szót.

Elvből dobok bármilyen pasit, aki nem hajlandó óvszert húzni, és aki szarságokat beszél a barátaimról.

Utálom, ha a pasi okosabb nálam, és ugyanakkor jobb modorú, mint én, ez bántja a felsőbbségérzetemet.


Röviden: Rohadt válogatós vagyok, de választék az így is bőven van.

2014. jan. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
utolsó van kedved vitatkozni ? :D Bár én fiatal vagyok hozzád de a korombeliekkel nem lehet értelmes témákról beszélni
2014. jan. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!