Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzem úgy, hogy valami...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy valami visszatart?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. Barátommal 6 hónapja vagyunk együtt. Mind a ketten úgy érezzük hogy megtaláltuk az igazit, mégis mostanában mintha nem azt érezném amit kell. Mintha megijednék hogy túl komolyra fordul. Időnként urrá lesz rajtam az a bizonyos Én még élni, ismerkedni, bulizni akarok érzés. Azt hozzá kell tennem hogy kb 4 hónap és egyedül kell megállnom a helyem az életben családi okok miatt. Így várhatólag összeköltözünk majd, jelenlegi állás szerint. Imádok vele lenni de nem értem miért depizek be időnként hogy én ezt nem akarom. Nagyon rossz érzés és van hogy napokig eltart. Volt már valakinek hasonló érzése és mit csinált vele? Légyszi csak normális válaszokat írjatok és köszönöm a segítséget előlre is.

2017. jan. 30. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert ki akarod élni magad, mint ahogy ezt le is írtad. Nem vagy még érett egy kapcsolatra és ezt te is érzed.

Én soha nem buliztam, nem volt szükség rá, hogy kiéljem magam, így nem tudom, hogy milyen lehet a buli iránti vágy. De a szerelmeddel is ki tudod élni magad. :)

2017. jan. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem úgy buli. Hanem mint pl világot látni. Nem mint disco bulira gondoltam. Nem járok ilyen helyekre
2017. jan. 30. 21:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Világot látni egyedül, vagy a pároddal? Szerintem kettesben romantikusabb. :3
2017. jan. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!