Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira szeretnék most szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira szeretnék most szerelmes lenni, de úgy érzem, most nem lennék kész rá, és ez visszatart. (? ) 20l

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy jó lenne végre egy normális és megértő fiút találni..

De mostanában összeesküdöttt most ellenem a világ, az életem minden területe totál káosz..amíg nem jönnek rendbe körülöttem a dolgok, addig inkább hagyja,m a dolgot, ugye..ki akarna egy olyan lánnyal ismerkedni, aki, mindig szomorú, rosszkedvű és képtelen néha már mosolyogni is egy kicsit?

Pl egy randin is, nem a legjobb társaság mi?


2012. febr. 19. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Mosoly nélkül bizony nehéz lessz.
2012. febr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szerintem meg mindegy, próbálkozzál anélkül csak ugyanilyen szomi maradsz

majd a csávó feldob a randin és nem is lesz nehéz dolga ha bejön neked

2012. febr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Na ugye..pedig régen állandóan vigyorogtam..

Elriasztok mindenkit magam mellöl, de nem tehetek róla, hogy ennyire nincs életkedvem:(

2012. febr. 19. 19:13
 4/10 anonim ***** válasza:
Jól látod! Tedd rendbe az életed.
2012. febr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

2. nem próbálkozok..ha valaki bejön, azért "küldök jeleket" felé (nem füstjele, de azért éreztetem, hogy szimpi)

hát mostanában mindig olyannal hozott össze a sors, (pl bemutattak egymásnak minket, vizsga előtt, boltban) akinek van barátnője, kivétel nélkül..

olyan kis szerencsétlen vagyok:D

2012. febr. 19. 19:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Én ismerkedtem már pár lelkileg nem épp csúcsformában lévő lánnyal, és attól még érdekeltek. Lelkiztem velük, igyekeztem segíteni nekik, tanácsokat adni amiben tudtam. Akit elsősorban a lényed érdekel és nem pedig a puncid, az időt fog szánni rád, én legalábbis szánnék, ha szimpatikus lennél, és nem ijednék el attól, hogy haragban vagy a világgal. :)
2012. febr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szeintem meg a legváratlanabb helyzetekben érik az embert a legnagyobb meglepetések.


Amúgy nem megbántani akarlak, de Neked egy lelki társra van szükséged, aki helyre billent, majd miután helyrebillentél már nem lesz továbbá érdekes számodra egy "kedves, megértö fiú".

Tudom általánosítok, de az élet minden területére érvényes, hogy aki és ameddig jó, azt csak kihasználják.

2012. febr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na nekem pont ilyen nő kellene.
2012. febr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 lila nyuszi ***** válasza:
76%

Én ilyen vagyok, azzal a különbséggel, hogy egyedül is élvezem az életet. :)


20/N

2012. febr. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kész káoszban is lehet boldog az ember lánya. Ha azt várod,hogy mikor nem lesznek problémáid, akkor várhatsz a boldogságodra.. mindig lesznek problémák. Nem a körülményeken, hanem rajtad múlik, hogy milyen a kedved.

,,ki akarna egy olyan lánnyal ismerkedni, aki, mindig szomorú, rosszkedvű és képtelen néha már mosolyogni is egy kicsit?" -Senki. Én egy ilyen embert tehernek éreznék. És idegesítenek az önsajnálatukkal. Társ kell, nem kolonc... aki lehúz.

Ne a problémákkal foglalkozz, hanem a megoldással és arra összpontosíts amit akarsz és aminek örülsz!

Élvezd azt, amid van! Légy boldog! :)

2012. febr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!