Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek megcsalt a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Busket kérdése:

Mit tegyek megcsalt a barátnőm szerintetek?

Figyelt kérdés

Tegnap vasárnap este a barátnőm nálam aludt és én néztem a tvt.Ő már aludt amikor jött az a gondolat hogy nézem meg a fb-jét. A kiváncsiság rá vitt.És van egy fiu osztálytársa aki nagyon közvetlen baráti kapcsolatba van vele.És a közös beszélgetésüket olvastam mikor láttam hogy a fiú irta neki hogy "baszatok" (a valakivel) és irja a bnöm hogy jaa...

Utána elküldőtt az osztály társ barát fiúnak egy képet a "valaki" beszélgetésével és irja neki a "valaki" kivánlak ez a kis..va meg kérdi nagyon ?

Na ahogy alud megfogtam a kezét és szó szerint kiszakitottam az álmábol mondtam mi a probléma és sirt zokogott letérdepelt hogy nem igaz csak csókolózott azzal a "valakivel" és bocsássak meg meg bla bla...

De tudom hogy lefeküdtek érzem hogy megtette.

Ez karácsony körül történt felmentem dolgozni pestre szálos munkára és most derül ki tegnap ese. Ez a "valaki" exe, még tavaly nyáron jöttek össze. De szét mentek irja ma is hogy szeret meg minden de nem tudok neki hinni se bízni már benne.

November 2. a óta járunk és ez a dolog rá december ben történt.

Lehet hogy azt a valakit szereti még? És én vagyok a legnagyobb barom a világon ? Nem akkarok vele maradni ezek után de most őszinte ennyire nem lehet bízni a nőkbe ? Elkelett mondanom valkinek aki el olvasta ezt a regényt annak köszönöm.


2017. jan. 30. 23:12
 1/8 anonim válasza:

Én elolvastam és szivesen! :D

A lényeg mindig a mérlegelése van. Mi lenne számodra a rosszab eset, ha adnál neki esélyt és kideülne mégis igaz a dolog, vagy ha nem és tényleg igazat mond a lány!??

Bár, ahogy írtad, hogy novemberbe jötettek össze és már decemberbe gondok vannak és azzal probálja magát "tisztázni", hogy mennyire " szeret" nekem kicsit gyanús!

2017. jan. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 $pumika$ ***** válasza:
Szerintem azon nem kell annyira zokogni ha csak csókolóztak volna... de te ismered a bnődet te tudod
2017. jan. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy nem tudsz benne bízni többé és nem is akarsz vele lenni nem is kérdés, hogy a szakítás a megfelelő lépés. De nem minden nő ilyen, hidd el. Csak meg kell válogatni és kicsit szerencsésnek is lenni, és végül egy rendes, megbízható nő lesz melletted
2017. jan. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A barátnőddel szerintem ne foglalkozz többet. A többi lány viszont nem mind ilyen. Engem is megcsalt az egyik exem, de fontos, hogy ne kezdd el az egész nemet hibáztatni egy lány szemétségéért.
2017. jan. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ha nem akarod feleségül venni, ne foglalkozz vele, nem kopik.....
2017. jan. 31. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ismerős,rhadt kurwa az összes érzés,és van igazság alapja is....

Hagyd,ennek már úgyis mind1,ha szeretne,nem lépett volna félre

Ha meg valami problémája van,akkor nem egyből más faxát nyalogassa,hanem álljon már oda eléd és közölje a mondandóját

15/f

2017. jan. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki elolvasta.

Azóta beszéltünk fb de már ő is rájött hogy nagyot hibázott és tönkre tett mindent. Mondta hogy ugy legyen ahogy akkarom ,de érzem hogy annyira már nem erőlködik értem (lehet azért mert megsértettem a "nem bizok benned többet stb. dumával) Na de mindegy majd kiheverjük sírni már nem fogok senki miatt. De szar az ilyen akkor is

2017. febr. 1. 11:30
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok eltelt egy pár év azóta mióta történt a dolog... Mára van egy 16 hónapos kisfiúnk és én dolgozom a párom pedig otthol van a gyerekkel.

És nagyon szeret a párom engem nem is vagyok féltékeny ő sem. Mással nem is tudna lenni és nem is lehetne mert szeretem én is és nem engedem el. Úgyhogy mindent meglehet oldani ha a férfi férfiként viselkedig vezeti a feleségét és alapozza a jövöt akkor minden rendben van.

2019. jún. 2. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!