Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 16/f+13/l=kapcsolat? Szerintet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16/f+13/l=kapcsolat? Szerintetek? Meddig fog tartani? Fog rendesen menni? Nem ciki?

Figyelt kérdés
Ismerem már 2-3eve elég jól elvagyunk néha kislányos tud lenni kinézetre kb 14-15 éves csak nem tudom hogy próbáljak vele valami komolyat vagy arra ne is számitsak ? Volt már neki eddig 4-5baratja de még szűz és engem szeret !?

#Szerelem?😕
2017. jan. 31. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen még szerencse, hogy szűz! Te jó ég!
2017. jan. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
4.5 barát, látszik hogy még kislány, mert gyakorlatilag azzal alkot egy párt, akit nem is szeretm erről is árulkodik az hogy már ennyi kapcsolata volt, szerintem te is csak egy újabb volt barát leszel, mivel még kislány.
2017. jan. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem? Teljesen okés.

Meddig fog tartani? 1 hét és 80 év között valahol... nem, nem lehet előre megmondani.

Fog rendesen menni? Ezt sem lehet előre megmondani. Kettőtökön múlik.

Ciki? Te annak érzed? Ezzel kapcsolatban én azt mondom: nem az a ciki, ha valaki felvállalja az érzéseit. Hanem az, ha más véleménye szerint él.

2017. jan. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Colix ***** válasza:
87%

kislányos... 13 évesen, még jó hogy,

komolyat? hát szerintem haverkodjatok oszt ennyi :)

2017. jan. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
13 évesen 4-5 barát? Jézus úristen..
2017. jan. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már,ma már mindenki 12-3 évesen kezdi az ipart

Kérdező,te meg döntsd el,hogy alkalma -e kapcsolatra,mondjuk én 15 éves fiúként min.14 lánnyal kezdek csak,pont az előbb leírt gyerekesség miatt.

2017. jan. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

13 évesen 4-5 barát?o.o barbijai kiközösítették?

Én amondó vagyok, hogy 13 éves lány ne pasizzon, aztán le lehet pontozni, meg mondani,hogy már ez más világ. NEM! Ez hülye kifogás, 13 évesen tanulni kell nem a fiúkon kell járnia egy még éretlen kislánynak. Nem véletlen van a 18-as korhatár. Gyerekek ne szexeljenek,ne pasizzanak.

2017. jan. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!