Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most ez jelent valamit, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez jelent valamit, vagy csak én gondolom túl a dolgokat?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel már majdnem fél éve ismerjük egymást, és beszélgetünk. Eleinte nem voltunk annyira jóban, de amikor beszéltünk, mindig aranyos és kedves volt. Amikor már el kezdtem rá máshogyan gondolni, kiderült, hogy igazából más tetszik neki, és lehet, hogy az a valaki sem közömbös. Viszont ennek ellenére nem láttam nagyon őket azzal a valakivel. Nem hagytam abba a beszélgetést a lánnyal, mivel egyrészt nem az én stílusom, másrészt nem is csináltam még semmit. De azóta úgy érzem, tényleg beleszerettem.

Mostanában viszont elkezdett egy kicsit másképpen viselkedni. Gyakrabban beszélünk, Facebookon is egyből visszaír, régen nem mindig reagált rám. (úgy értem, el sem olvasta, csak pár nappal később, olyankor egész nap beszéltünk) Ott kis, véletlenszerű témákra is azt írta, hogy majd inkább személyesen beszéljük meg. Valóságban is el kezdett olyat csinálni, hogy a baráti társasága helyett inkább hozzám jött oda.


(Folytatnám a történetet, néhány kihagyott részt privátban írnám le, mert túl egyértelművé válna a kilétem)


18/F

16/L



2017. jan. 31. 19:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Eddig is baráti viszonyban voltunk, most azt nem tudom, hogy jobb barátként gondol rám, vagy máshogy? Vagy ennyiből még képtelenség megállapítani?
2017. jan. 31. 19:50
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem szedd össze magad, s kérdezz rá a lánynál. Jobb tudni a rossz hírt, mint rágodni, hogy mi lett volna ha.
2017. jan. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Írj priviben.
2017. jan. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!