Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Baj ha én magamról azt gondolo...

Baj ha én magamról azt gondolom, hogy nem feltételezek alaptalanul rossz dolgokat és nem esem túlzásokba az nem állítom rosszabbnak be a helyzetet, mint amilyen az valójában (katasztrófát képzelek)?

Figyelt kérdés
Ez házi szerdára. Mások tudtak mondani erre,de én nem. Én amit mások annak gondolnak vagy amit megélek és mások szerint valamelyik a kettő közül én nem tartom annak hanem igaznak. Szerintem ezt csak az emberek,orvosok,pszichiáterek,pszichológusok gondolnak ilyet.

#katasztrófa #feltételezés #katasztrófa képzelés #túlzásba esés #alaptalan feltételezés #rossz dolgok.
2016. máj. 28. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Érdemes konkrét példá(ka)t leírni és érthetően, mert máskülönben nem fogunk tudni válaszolni.
2016. aug. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mondjuk,hogy követnek mert rosszat akarnak nekem vagy mindenki néz és rosszat gondol rólam meg ilyenek.
2016. aug. 8. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!