Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most hogy már összejöttünk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rella2000 kérdése:

Most hogy már összejöttünk nem szeretem . Mit csináljak, ha nem akarom megbántani?

Figyelt kérdés
Van egy barátom akivel kb. 8-9 éve ismerjük egymást,ha nem több.Én közben úgy éreztem ,hogy kezd valami kialakulni.Azt hozzá kell tenni ,hogy ő kb. már régebb óta szerelmes belém.Na szóval pár nappal ezelőtt összejöttünk,de már második nap úgy éreztem ,hogy én nem bírom,megfolyt a gondoskodásával.De mivel nagyon jóban voltunk még az összejövésünk előtt is ,és tudom hogy ő mennyire szeret ,képtelen vagyok neki megmondani ,hogy szakítani szeretnék vele.Mit csináljak ,hogy ne bántsam meg ,és ne vesszen el a barátságunk?
2017. febr. 2. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Először is a helyedbe én közölném vele, hogy megfojt a gondolkodásával kicsit vegyetek vissza a tempóból. Ha ezek után is rosszul érzed magad akkor szimplán közöld vele, hogy barátokként szerinted jobban működtetek, szerelmet nem szeretnél de barátságot annál inkább. Ne hazudj neki semmiképpen írd le amit érzel, inkább tudja az igazságot. Előbb-utóbb kiheveri, ilyen az élet sajnos. Meg kell értenie hogy neked ez nem megy.
2017. febr. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Teljesen egyetértek az elsővel.

Szólj Neki, hogy megfojt a sok gondoskodás, és hogy egy kicsit vegyen vissza. Akkor szerintem visszajönnek majd a régi érzelmeid :) <3

2017. febr. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!