Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha nem akarom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Qubi kérdése:

Mit tegyek ha nem akarom megbántani, de én sem akarok szenvedni tovább miatta?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy beleszerettem egy srácba, akiről nem rég kiderült hogy meleg. Tényleg próbálom elfogadni, nem ítélem el, mert nagyon jó barátom. De mégis furcsa ez az egész, mert mégis csak többet jelent nekem pusztán havernál. Ráadásul nem rég a legjobb barátnőmnek elmondta hogy különlegesnek tart és fontos vagyok neki. Ellenben nem rég szakított egy sráccal. Mit tegyek? Azt mondta hogy inkább meleg, mint bi mert kb 75%-ban a fiúk felé húz. Mi tévő legyek? Nem akarom megbántani, de magamat kínozni sem. (tudja hogy szerelmes vagyok belé)

15/l



#szerelem/barátság/meleg
2016. dec. 3. 13:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Vagy megpróbálsz a barátja maradni neki, és elfogadni hogy ebből több nem lesz vagy megszakítasz minden kapcsolatot vele.
2016. dec. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!