Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek a barátomnak...

Bajbi1117 kérdése:

Mit vegyek a barátomnak karácsonyra a karórán, parfümön, pulcsin kívül és mégis olyan hogy érzi hogy szeretem és törődöm vele meg nem ilyen kézimunkás dolog?

Figyelt kérdés
Lassan egy hónapja vagyunk együtt,szereti a focit 2 éve futtbalista meg nagyon megy neki a hülyéskedés de komoly is tud lenni.sokszor meg lepett ennyi idő alatt engem Mikulásra nekem adta egyik pólóját én meg semmit nem adtam cserébe de most szeretnek valami különlegeset adni neki mert Igyis keveset találkozunk a sulin kívül..sokat gondolkodtam már mit tudnék adni az átlagon kívül de ilyen kézi munkákban nem vagyok jó inkább valami kész dologra gondoltam max én alakítom igényem szerint de kéz ügyesség nulla meg inkább valami tartósabb dolog lenne jó!koszonom előre az ötleteket segítsetek ha tudtok köszi!

2016. dec. 15. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondoltál már gyertyára? Esetleg a Lidl-ben találtam egy aranyos képeslap díszítő szettet, de inkább lányoknak való ajándék és viszonylag drága. Még valamiféle gravírozó pisztolyt is tartalmazott a csomagolás. Papírboltban biztosan találsz kisebb kiegészítőket tárgyak kidíszítéséhez. Vehetnél neki egy egyszerű fehér bögrét vagy gyertát és írhatnál rá neki valami kedveset. Nem feledkeztem meg arról, amit írtál a kéz ügyességedről. Azért egy szívet benne a nevével nem bonyolult elkészíteni. Vagy mézeskalács szívet venni, de az már túl unalmas. Azt ajánlom, hogy egy hónap után ne vegyél neki nagyon drága dolgokat, mert a későbbiekben megbánhatod. A helyedben könyvet vennék neki. Remélem egy kicsit segítettem. :)
2016. dec. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!nem tudom mit gondolsz akkor nem kevés egy bögre vagy akar egy valami kisebb dolog sem?
2016. dec. 15. 19:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
viccelsz? 1 hónap után milyen nagyobb dolgot szeretnél? bőven elég a bögrillatgyertya, esetleg némi célzással masszázsolaj...
2016. dec. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*bögre, illatgyertya*
2016. dec. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!o már tudja mit vesz nekem én meg sehol Ahhw!
2016. dec. 16. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!